ADVENTNÍ TVOŘENÍ – VÁNOČNÍ DÍLNA

11. MŠ uspořádala ve spolupráci s Osadním výborem Hradiště Adventní dílnu  pro veřejnost.

Akce se zúčastnilo 55 dospělých a dětí, přišli i bývalí zaměstnanci MŠ, rodiče a děti z 11.MŠ, ale i ti, kteří už několik let chodí do ZŠ a také prarodiče. Každý si mohl vybrat, co che vyrábět – ozdoby z korálků, různé závěsy nebo zdobit perníčky, o vše byl velký zájem. Ještě nebylo ani uklizeno a už se někteří ptali, co uděláme příště.

Akce se vydařila díky práci zaměstnanců MŠ a finanční podpory Osadního výboru.

Zdenka Staňková, 11.MŠ Písek – Hradiště