Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

ADVENTNÍ TVOŘENÍ – VÁNOČNÍ DÍLNA

11. MŠ uspořádala ve spolupráci s Osadním výborem Hradiště Adventní dílnu  pro veřejnost.

Akce se zúčastnilo 55 dospělých a dětí, přišli i bývalí zaměstnanci MŠ, rodiče a děti z 11.MŠ, ale i ti, kteří už několik let chodí do ZŠ a také prarodiče. Každý si mohl vybrat, co che vyrábět – ozdoby z korálků, různé závěsy nebo zdobit perníčky, o vše byl velký zájem. Ještě nebylo ani uklizeno a už se někteří ptali, co uděláme příště.

Akce se vydařila díky práci zaměstnanců MŠ a finanční podpory Osadního výboru.

Zdenka Staňková, 11.MŠ Písek – Hradiště

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Dodatek č. 1 ke kritériím k přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022

INFORMACE k organizaci zápisu 2021/2022 do 11.MŠ

Přihlášení do mateřské školy – přihlášení STRAVY

Kritéria k přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022 a pokyny k organizaci zápisu 5. MŠ Fügnerovo nám. 47, Písek, 11. MŠ Na Ryšavce 241, Písek, 9. MŠ a Křesťanská MŠ, Alšova 1930, Písek

Formulář žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání v MŠ

Zápisy do mateřských škol pro školní rok 2021/2022