Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Aktuální informace ke kroužkům

Vážení rodiče,

 

v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu oznamujeme, že  se od 5. října nerozběhnou kroužky v rámci doplňkové činnosti. Jedná se o tyto kroužky: Florbal (Dem), Keramika (Běl, Smo), Anglický jazyk (Mar, Pach, Sta), Cambridge Exams (Rei), Desková hra GO (Žďá), Házená dívky (Kří).

 

Výjimkou budou pouze semináře z matematiky a z českého jazyka (příprava na přijímací zkoušky pro 9. ročníky), které budou probíhat v úterý a ve čtvrtek od 7:05 do 7:55 hodin. Bližší informace sdělí žákům konkrétní vyučující na pondělní třídnické hodině.

 

Výjimku tvoří také kroužky, které běží v rámci projektů Inkluzivní vzdělávání pro školy zřízené městem Písek (OPVVV). Jedná se o kroužek Zdravotnický, Redakční, Ekotým a Školní parlament. Tyto kroužky již běží. V rámci projektu Podpora na Tylovce II (OPVVV) již začal i kroužek Klub zábavné logiky a kroužek jiného subjektu Věda nás baví.

 

Od 5. 10. se rozběhnou i další kroužky jiných subjektů – Brick by Brick (Leh) a šachový kroužek . Žáci i učitelé budou pracovat v počtu do 10 osob a budou mít roušky.

 

Jak jsme již avizovali 28. 9., zatím nebudou probíhat ani kroužky, které jsou vedené pod školní družinou a školním klubem. Jedná se o tyto konkrétní kroužky: Ruční práce (Vlas), Taneční (Bín + Lejč), Line Dance (Lejč), Dramatický (Uhl), Dramatický (Fra), Hra na flétnu (Pod), Hra na flétnu (Vln), Hra na kytaru (Pod), Plavání (Lejč), Gymnastika (Fra), Výtvarná dílna (Hra), Foto (Hlj), Čtení (Šin), Výtvarná dílna (Šrů).

 

Děkujeme za pochopení

vedení školy

 

 

 

 

 

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Vánoční jarmark a Charitativní stánek na náměstí – zrušeno

Charitativní prodej andílků z Tylovky ve středu 1.12.2021 na Velkém náměstí

Covid ve školách aneb Kdo o čem rozhoduje?

Kamarádi z hmyzí říše

Poznáváme přírodní živly

Připomínka Dne válečných veteránů 11.11.2021