Aktuální informace ke kroužkům

Vážení rodiče,

v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu oznamujeme, že  se od 5. října nerozběhnou kroužky v rámci doplňkové činnosti. Jedná se o tyto kroužky: Florbal (Dem), Keramika (Běl, Smo), Anglický jazyk (Mar, Pach, Sta), Cambridge Exams (Rei), Desková hra GO (Žďá), Házená dívky (Kří).

Výjimkou budou pouze semináře z matematiky a z českého jazyka (příprava na přijímací zkoušky pro 9. ročníky), které budou probíhat v úterý a ve čtvrtek od 7:05 do 7:55 hodin. Bližší informace sdělí žákům konkrétní vyučující na pondělní třídnické hodině.

Výjimku tvoří také kroužky, které běží v rámci projektů Inkluzivní vzdělávání pro školy zřízené městem Písek (OPVVV). Jedná se o kroužek Zdravotnický, Redakční, Ekotým a Školní parlament. Tyto kroužky již běží. V rámci projektu Podpora na Tylovce II (OPVVV) již začal i kroužek Klub zábavné logiky a kroužek jiného subjektu Věda nás baví.

Od 5. 10. se rozběhnou i další kroužky jiných subjektů – Brick by Brick (Leh) a šachový kroužek . Žáci i učitelé budou pracovat v počtu do 10 osob a budou mít roušky.

Jak jsme již avizovali 28. 9., zatím nebudou probíhat ani kroužky, které jsou vedené pod školní družinou a školním klubem. Jedná se o tyto konkrétní kroužky: Ruční práce (Vlas), Taneční (Bín + Lejč), Line Dance (Lejč), Dramatický (Uhl), Dramatický (Fra), Hra na flétnu (Pod), Hra na flétnu (Vln), Hra na kytaru (Pod), Plavání (Lejč), Gymnastika (Fra), Výtvarná dílna (Hra), Foto (Hlj), Čtení (Šin), Výtvarná dílna (Šrů).

vedení školy