Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Aktuální informace ke kroužkům

Vážení rodiče,

 

v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu oznamujeme, že  se od 5. října nerozběhnou kroužky v rámci doplňkové činnosti. Jedná se o tyto kroužky: Florbal (Dem), Keramika (Běl, Smo), Anglický jazyk (Mar, Pach, Sta), Cambridge Exams (Rei), Desková hra GO (Žďá), Házená dívky (Kří).

 

Výjimkou budou pouze semináře z matematiky a z českého jazyka (příprava na přijímací zkoušky pro 9. ročníky), které budou probíhat v úterý a ve čtvrtek od 7:05 do 7:55 hodin. Bližší informace sdělí žákům konkrétní vyučující na pondělní třídnické hodině.

 

Výjimku tvoří také kroužky, které běží v rámci projektů Inkluzivní vzdělávání pro školy zřízené městem Písek (OPVVV). Jedná se o kroužek Zdravotnický, Redakční, Ekotým a Školní parlament. Tyto kroužky již běží. V rámci projektu Podpora na Tylovce II (OPVVV) již začal i kroužek Klub zábavné logiky a kroužek jiného subjektu Věda nás baví.

 

Od 5. 10. se rozběhnou i další kroužky jiných subjektů – Brick by Brick (Leh) a šachový kroužek . Žáci i učitelé budou pracovat v počtu do 10 osob a budou mít roušky.

 

Jak jsme již avizovali 28. 9., zatím nebudou probíhat ani kroužky, které jsou vedené pod školní družinou a školním klubem. Jedná se o tyto konkrétní kroužky: Ruční práce (Vlas), Taneční (Bín + Lejč), Line Dance (Lejč), Dramatický (Uhl), Dramatický (Fra), Hra na flétnu (Pod), Hra na flétnu (Vln), Hra na kytaru (Pod), Plavání (Lejč), Gymnastika (Fra), Výtvarná dílna (Hra), Foto (Hlj), Čtení (Šin), Výtvarná dílna (Šrů).

 

Děkujeme za pochopení

vedení školy

 

 

 

 

 

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Kritéria k přijímání dětí do prvních tříd k plnění povinné školní docházky od školního roku 2021/2022 a informace k organizaci a průběhu zápisu povinné školní docházky

Možnost odběru stravy pro děti a zaměstnance MŠ z důvodu uzavření

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 27. ÚNORA 2021 DO 21. BŘEZNA 2021

Letní příměstské tábory 2021

Aplikace InspIS SETmobile pomůže při přípravě na přijímací a maturitní zkoušky

Organizace konce pololetí a pololetních a jarních prázdnin