Den otevřených dveří 20.5.2014 nejen ve škole, ale i v kuchyni

Dovolujeme si vám připomenout doprovodnou akci zítřejšího Dne otevřených dveří ve škole.

U příležitosti 50. let od založení školního stravování v ČR vás všechny (rodiče, žáky, pracovníky školy) vedoucí školní jídelny paní Dvořáková zve zítra, tj. v úterý 20.5.2014 k nahlédnutí do provozu, tedy do míst, kam se normálně kvůli hygienických požadavkům nepodíváte.

Budou připraveni i další pracovníci (kancelář, bufet, kuchařky), kteří vám mohou zodpovědět vaše otázky. Samozřejmostí je malé občerstvení pro všechny příchozí.

Jídelna a kuchyně budou otevřeny od 15:00 do 18:00 hodin tak, aby je mohli navštívit i rodiče budoucích prvňáčků (od 16:00 probíhá jejich schůzka v aule).