Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Děti z KMŠ ve Zvířátkově

V úterý 10.května jsme se s dětmi z Křesťanské mateřské školy vypravili za  malými zvířaty do Zvířátkova na Bakaláře. Zaměstnanec místního Domu dětí a mládeže pan Šíma nás provedl dvěma expozicemi. V první ukázal dětem různé malé ještěry, například agamu, gekončíka, chameleona,  hady, pavouky, želvu. Děti se dozvěděly o životě a zvycích těchto zvířat a na některé si směly i sáhnout.

V druhé části Zvířátkova jsme viděli hlodavce a zajícovce, jako například králíky, pískomily, činčilu, potkana, morče, křečka a další. Děti se dozvěděly, které ze zvířátek je vhodné pro chov doma, mohly si zvířátka prohlížet zblízka a hladit.  Návštěva u zvířátek se dětem moc líbila.

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Prázdninový provoz MŠ léto 2021

Informace k plošnému otevření MŠ 10.5.2021

Dodatek č. 1 ke kritériím k přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022

Přihlášení stravy na květen

UPŘESNĚNÍ INFORMACÍ K ORGANIZACI ZÁPISU DO KMŠ – 9.MŠ

Kritéria k přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022 a pokyny k organizaci zápisu 5. MŠ Fügnerovo nám. 47, Písek, 11. MŠ Na Ryšavce 241, Písek, 9. MŠ a Křesťanská MŠ, Alšova 1930, Písek