Děti z KMŠ ve Zvířátkově

V úterý 10.května jsme se s dětmi z Křesťanské mateřské školy vypravili za  malými zvířaty do Zvířátkova na Bakaláře. Zaměstnanec místního Domu dětí a mládeže pan Šíma nás provedl dvěma expozicemi. V první ukázal dětem různé malé ještěry, například agamu, gekončíka, chameleona,  hady, pavouky, želvu. Děti se dozvěděly o životě a zvycích těchto zvířat a na některé si směly i sáhnout.

V druhé části Zvířátkova jsme viděli hlodavce a zajícovce, jako například králíky, pískomily, činčilu, potkana, morče, křečka a další. Děti se dozvěděly, které ze zvířátek je vhodné pro chov doma, mohly si zvířátka prohlížet zblízka a hladit.  Návštěva u zvířátek se dětem moc líbila.