Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Děti z KMŠ ve Zvířátkově

V úterý 10.května jsme se s dětmi z Křesťanské mateřské školy vypravili za  malými zvířaty do Zvířátkova na Bakaláře. Zaměstnanec místního Domu dětí a mládeže pan Šíma nás provedl dvěma expozicemi. V první ukázal dětem různé malé ještěry, například agamu, gekončíka, chameleona,  hady, pavouky, želvu. Děti se dozvěděly o životě a zvycích těchto zvířat a na některé si směly i sáhnout.

V druhé části Zvířátkova jsme viděli hlodavce a zajícovce, jako například králíky, pískomily, činčilu, potkana, morče, křečka a další. Děti se dozvěděly, které ze zvířátek je vhodné pro chov doma, mohly si zvířátka prohlížet zblízka a hladit.  Návštěva u zvířátek se dětem moc líbila.

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Akce KMŠ leden a únor 2022

Provoz KMŠ v lednu 2022

Karanténa ve třídách KMŠ – leden 2022

PF 2022

Vánoční přání z KMŠ – „Vole, zbláznil ses?“

Karanténa ve třídě Sluníček