Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Prázdninová manéž za


Hurááááááááááá!Fandíme českému hokeji

Všechno to začalo v pondělí 4.5. na parlamentu, kdy jsme přemýšleli jak podpořit naší hokejovou reprezentaci. Vymysleli jsme soutěž o nejlepší slogan, který měl být výstižný a vyjadřovat naší lásku k hokeji. Vítězný slogan, který byl stvořen v hlavách 7.A, byl důležitou součástí čtvrtečního videa.

Ve čtvrtek 7.5. jsme se všichni hokejovÍ „fandové“ sešli ve velké tělocvičně a natáčení videa mohlo začít. Paní učitelka Pobříslová si vybrala společně s paní učitelkou Zachovou tři fanoušky v dresech, kteří postupně vyskakovali z davu sedícího v dřepu a křičeli „JÁ!!“. Poté vyskočili všichni a doslova zařvali „JÁGR!!!“. Pak začalo největší finále celého natáčení – vítězný slogan.

ČEŠI DO TOHO,

NEBOJTE SE NIČEHO,

PODPOŘTE NÁŠ NÁROD,

MY VÁM DÁME NÁVOD,

POPADNĚTE VLAJKY

A FANDĚTE TAKY,

OBLEČTE SI DRESY,

HLAVNĚ ŽÁDNÉ STRESY,

MY VÁS MÁME RÁDI,

POJĎTE FANDIT S NÁMI,

ZŠ J.K. TYLA Z PÍSKU,

VŽDYCKY BUDE FANDIT ČESKU!

Všichni jsme „fandové“ byli nadšení, že mohli udělat něco pro podporu české hokejové reprezentace. Video se moc povedlo. Děkujeme Vám všem co přišli fandit, děkujeme všem učitelům, co nám pomohli tuto akci uspořádat a našemu fotografovi panu Hladkému, bez kterého by se toto natáčení neobešlo. ČECHŮM ZDAR!!!

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Tylovka pomáhá – jak to dnes dopadlo?

Tylovka pomáhá – přidejte se aneb Zábavné odpoledne pro děti a rodiče

Akce našeho školního parlamentu: Dobro-druzi = Pošlete děti z Dětského domova Písek na letní tábor!

Strážní andělé 2018 pro naše prvňáčky

Stanovisko ÚOOÚ ke zveřejňování fotografií na webu školy

Pébéčko 2017