Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Fandíme zdraví – ochutnávka mléčných výrobků

V rámci třídních schůzek jste dnes mohli ochutnat mléčné výrobky rodinné ekofarmy Vlastec – Struhy u Písku. Mléko v BIO kvalitě z této farmy mohou děti pít ve školní jídelně, plánujeme další rozšíření sortimentu. Přemýšlíme globálně a jednáme lokálně. I to je jeden z trendů v současném školním stravování a našem projektu Fandíme zdraví. Už nyní můžeme slíbit, že možnost znovu ochutnat a hlavně si nakoupit budete mít v rámci vánočního jarmarku 1.12.2016.

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Organizace konce pololetí a pololetních a jarních prázdnin

Harmonogram přijímacího řízení

Organizace školy do konce kalendářního roku 2020

Výdej obědů od 30.11. 2020

Organizace výuky v týdnu od 30.11. dále

Provoz školy a školní jídelny od pondělí 2.11.2020