Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Dnes je pátek, 18. září, svátek má Kryštof, gratulujeme!

Fandíme zdraví – ochutnávka mléčných výrobků

V rámci třídních schůzek jste dnes mohli ochutnat mléčné výrobky rodinné ekofarmy Vlastec – Struhy u Písku. Mléko v BIO kvalitě z této farmy mohou děti pít ve školní jídelně, plánujeme další rozšíření sortimentu. Přemýšlíme globálně a jednáme lokálně. I to je jeden z trendů v současném školním stravování a našem projektu Fandíme zdraví. Už nyní můžeme slíbit, že možnost znovu ochutnat a hlavně si nakoupit budete mít v rámci vánočního jarmarku 1.12.2016.

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Studenti vysokých škol nabízejí žákům doučování… Máte zájem?

Přihlašování do kroužků

Sdělení pro cizí strávníky, důchodce vl. organizace a rodiče žáků, kteří si vyzvedávají oběd 1. den nemoci dítěte

První školní den v 1. třídách

Manuál pro provoz Tylovky v době „koronavirové“

Organizace posledního týdne 22.-26.6.