Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Fandíme zdraví – ochutnávka mléčných výrobků

V rámci třídních schůzek jste dnes mohli ochutnat mléčné výrobky rodinné ekofarmy Vlastec – Struhy u Písku. Mléko v BIO kvalitě z této farmy mohou děti pít ve školní jídelně, plánujeme další rozšíření sortimentu. Přemýšlíme globálně a jednáme lokálně. I to je jeden z trendů v současném školním stravování a našem projektu Fandíme zdraví. Už nyní můžeme slíbit, že možnost znovu ochutnat a hlavně si nakoupit budete mít v rámci vánočního jarmarku 1.12.2016.

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Informace ke školnímu stravování od 12.4. a 19.4.2021

Ve školní jídelně zase o něco bezpečněji

Informace pro rodiče žáků IZS a dalších – péče v krizovém stavu

Možnost odběru stravy pro děti a zaměstnance MŠ z důvodu uzavření

Aplikace InspIS SETmobile pomůže při přípravě na přijímací a maturitní zkoušky

Organizace konce pololetí a pololetních a jarních prázdnin