Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Fandíme zdraví – ochutnávka mléčných výrobků

V rámci třídních schůzek jste dnes mohli ochutnat mléčné výrobky rodinné ekofarmy Vlastec – Struhy u Písku. Mléko v BIO kvalitě z této farmy mohou děti pít ve školní jídelně, plánujeme další rozšíření sortimentu. Přemýšlíme globálně a jednáme lokálně. I to je jeden z trendů v současném školním stravování a našem projektu Fandíme zdraví. Už nyní můžeme slíbit, že možnost znovu ochutnat a hlavně si nakoupit budete mít v rámci vánočního jarmarku 1.12.2016.

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Připomínka Dne válečných veteránů 11.11.2021

Anketa pro budoucí šesťáky – druhý cizí jazyk

Oznámení o zvýšení cen stravného pro děti a žáky od 1.9.2021

Oznámení o změně ceny oběda pro cizí strávníky v rámci doplňkové činnosti od 1.9.2021

Informace ke školnímu stravování od 12.4. a 19.4.2021

Ve školní jídelně zase o něco bezpečněji