Grizlíci v Klatovech kompletují Jihozápadní divizi a s přehledem postupují do konferenčního finále!

Školní tým, hrající soutěž Jr.NBA pod hlavičkou Memphis Grizzlies absolvoval poslední divizní zápasy a to ve čtvrtek 10.11. v Klatovech. Ani zde nezaváhal a z bilancí 8 zápasů – 8 výher postupujeme do finále Západní konference. To se hraje 8.12. v Praze na Folimance. Systém je velmi jednoduchý a také krutý – v plánu jsou dvě utkání a pokud Grizlíci zaváhají byť v jediném z nich, soutěž pro ně končí. Takže nám držte palce!

Na závěr dovolte poděkování našim věrným fanouškům – páťákům, kteří s námi Klatov odcestovali a vytvořili nám dokonale domácí prostředí!