Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Grizlíkům chybějí 4 kroky – aneb jdeme do finále!

Po odehrání všech tří hracích dnů v základních divizích basketbalové Jr.NBA se vykristalizovalo 16 týmů, které postoupily do play-off. Systém je nemilosrdný: prohraješ – končíš. Na druhou stranu to znamená, že ke splnění našeho snu, kterým je výhra celé soutěže, zbývá vyhrát „pouhé“ 4 zápasy. Tým našich Grizlíků vyrazí na konferenční finále (nejlepších 8 týmů ze západní části ČR) do Prahy. Hrát se bude 8.12. v hale na Folimance, kde své utkání hraje klub USK Praha. Náš tým nastoupí v 11:30 proti týmu ze Sadské (Golden State Warriors) a v případném dalším utkání o postup do Final 4 proti vítězi utkání Litoměřice (Portland Trail Blazers) – Plzeň (San Antonio Spurs) v 15:00. Utkání můžete sledovat v přímém přenosu na webu www.tvcom.cz. Držte nám palce!

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Společnost Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o. podporuje školu v boji proti Covid-19

Dodatek č. 1 ke kritériím k přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022

Nabídka volného místa – výuka na 2. stupni ČJ/OV/AJ

Kritéria k přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022 a pokyny k organizaci zápisu 5. MŠ Fügnerovo nám. 47, Písek, 11. MŠ Na Ryšavce 241, Písek, 9. MŠ a Křesťanská MŠ, Alšova 1930, Písek

Formulář žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání v MŠ

Zápis z losování žadatelů o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání pro školní rok 2021/2022 ze dne 16. 4. 2021