Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Grizlíkům chybějí 4 kroky – aneb jdeme do finále!

Po odehrání všech tří hracích dnů v základních divizích basketbalové Jr.NBA se vykristalizovalo 16 týmů, které postoupily do play-off. Systém je nemilosrdný: prohraješ – končíš. Na druhou stranu to znamená, že ke splnění našeho snu, kterým je výhra celé soutěže, zbývá vyhrát „pouhé“ 4 zápasy. Tým našich Grizlíků vyrazí na konferenční finále (nejlepších 8 týmů ze západní části ČR) do Prahy. Hrát se bude 8.12. v hale na Folimance, kde své utkání hraje klub USK Praha. Náš tým nastoupí v 11:30 proti týmu ze Sadské (Golden State Warriors) a v případném dalším utkání o postup do Final 4 proti vítězi utkání Litoměřice (Portland Trail Blazers) – Plzeň (San Antonio Spurs) v 15:00. Utkání můžete sledovat v přímém přenosu na webu www.tvcom.cz. Držte nám palce!

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Tyláček č. 117 – letní čtení k vodě a na výlety

Život dětem 2021 – myslíme i na druhé

Nabídka volného místa – francouzský jazyk

Post Bellum – Příběhy našich sousedů

Krásné prázdniny a klidné léto všem!

Ohlédnutí za distančním Ekotýmem