Dnes je pátek, 18. září, svátek má Kryštof, gratulujeme!

HASIČSKÝ SPORTOVNÍ DEN

Další krásnou akci vymysleli a připravili rodiče z „Veselé školky“. Tentokrát to byl netradiční sportovní den – HASIČSKÝ.

Počasí nedovolilo, aby se akce konala na TJ Hradiště, využili jsme tedy okruh na Střelnici. První, s čím se děti setkaly, byla „polní kuchyně“ = svačinka.

Rodiče – dobrovolní hasiči z Hradiště zajistili hasičské auto, studenty ze Střední zdravotnické školy se zdravovědou, pomůcek na soutěže. Děti musely absolvovat všechna stanoviště – př.překážkové dráhy, běh s hadicí, záchrana z hořícího domu, …Všechny dostaly Diplom malého hasiče a tašku s dárky.

Později se k tomu později přidali i Hasiči Písek se svou technikou, výbavou  a hlavně s vodou – děti si mohly vyzkoušet opravdový zásah.

Děkujeme za krásné dopoledne především paní Kvěšové , Hájíčkové a Cízlové, které vše připravily, a za pomoc na akci paníČechalové, Prokopové, Křesinové, Muzikové, Leistnerové, Malířské, Kropáčkové, Tobolové, Růžičkové, Bromové, panu Křesinovi, Paterovi, Písaříkovi, dědovi Novákovi.

K těm všem se přidalo spoustu dalších rodičů, kteří se přišli jenom podívat. Na Střelnici bylo opravdu plno.

Děkujeme také za ukázky Hasičům Písek – panu Viktorovi za zajištění techniky a panu Vinkelhoferovi s kolegy za ukázku na místě.

Zdenka Staňková, 11.MŠ Písek – Hradiště

strelnicestrikacka