Dnes je pondělí, 23. listopadu, svátek má Klement, gratulujeme!

Informace pro účastníky lyžařského kurzu 2017

Místo kurzu:  Lipno nad Vltavou – lyžařský areál Lipno Kramolín – Hotel Kramolín.

Účastníci kurzu: přihlášení žáci 7.  A, B, C.

Vedoucí kurzu: Mgr. Robert Deme.

Instruktoři: M. Hlavničková, P. Ředina,  Z.Arnicanová, P. Houšková

Zdravotník: Mgr. Monika Hlavničková

Odjezd: neděle 29.1.2017 v 6:30 hodin z parkoviště u sportovní haly Elim.

Návrat: pátek 3.2. 2017  cca 14:00 hod  na parkoviště u sportovní haly Elim.

Stravování: Plná penze, začíná v neděli obědem, končí v pátek obědem.

Pitný režim – nutná vlastní láhev nebo hrnek na pití.

Program: praktická  i teoretická výuka sjezdového lyžování, snowboardingu a v případě dobrých sněhových podmínek (pro zájemce) i běžeckého lyžování.

Vybavení:

• sjezdové lyže (nejlépe carvingové), boty a hůlky odpovídající vzrůstu, hmotnosti a lyžařským dovednostem dítěte, lyžařská helma, lyžařské brýle na sjezd.lyžování, připomínáme nutnost seřízení bezpečnostního vázání sjezdových lyží odborným servisem!!!
  • běžecké lyže, boty a hůlky (v případě dobrých sněhových podmínek a zájmu žáků)
  • snowboard, snowboardová obuv, doporučujeme chránič páteře, chrániče zápěstí,
  • lyžařské vosky sjezdové/běžecké – kdo vlastní,
  • oblečení na sjezdové lyžování – lyžařská bunda, lyžařské kalhoty, snowboardové oblečení, oblečení na běžky (sportovní běžecké kalhoty + lehká běžecká bunda), termoprádlo (spodky, triko), funkční / fleecová mikina, lyžařské podkolenky,

rukavice – 2x lyžařské + snowboardové, 1x slabší, zimní čepice 1x, lyžařská kukla či šátek

• oblečení do chaty (tepláky, trička, mikina), spodní prádlo, pyžamo, ponožky
  • přezůvky (navrch do zavazadla – budeme je potřebovat hned po příjezdu)
  • sluneční brýle, potřeby osobní hygieny (kartáček na zuby, pasta, hřeben, mýdlo, ručník, opalovací krém, pomáda na rty, papírové kapesníky apod.)
  • plavky (možnost návštěvy bazénu)
  • psací potřeby, blok/zápisník, kniha, společenské hry, karty

Věci zabalte do vhodného zavazadla (vezměte s sebou věci nezbytně nutné) – jedno větší zavazadlo, vak s lyžáky a jedno malé příruční zavazadlo (batoh do autobusu). Lyže/snb ve vaku nebo alespoň svázané.

Doporučujeme s sebou nebrat: cenné věci (elektroniku, větší obnos peněz…)!!!

Hotovost s sebou: 1. 435,- Kč  5-denní permanentka + 100,- Kč záloha na čipovou kartu,  možnost návštěvy bazénu cca 100,- Kč, bobová dráha á 80,- jízda,  kapesné.

Léky: pokud někdo užívá pravidelně, předá je označené jménem, dávkováním a podpisem rodičů při odjezdu zdravotníkovi.

Doklady:

• Posudek o zdravotní způsobilosti žáka/žákyně“ vydaný a potvrzený lékařem, který v době konání kurzu nebude starší jednoho roku – odevzdat do pátku 20.1.2017 vedoucímu kurzu,
  • Před odjezdem v autobusu žáci odevzdají: a)průkaz pojištěnce nebo jeho kopii,
  1. b) prohlášení zákonného zástupce o bezinfekčnosti – vydá žákům vedoucí kurzu v týdnu před odjezdem, c) potvrzení o odborném seřízení bezpečnostního vázání lyží (ne starší tří měsíců) nebo prohlášení rodičů, že vázání bylo odborně seřízeno a že jsou si vědomi možných komplikací (pojištění apod.) v případě úrazu .

Úhrada kurzovného proběhne přes vaše účty v online pokladně ve dvou splátkách.

První splátku (2 000,- Kč) bude nutné uhradit  do 20. 11. 2016, druhou splátku (1 000,- Kč) nejpozději do 20. 1. 2017. Je možné částku vložit v celé výši najednou.

Stornopodmínky: Při nenastoupení na kurz se účastníkovi vrací částka za nevyčerpanou stravu a nevyčerpané ubytování. Za dopravu  se částka nevrací.

Přejeme vám příjemný pobyt a spoustu  zážitků.

Mgr. Robert Deme , Mgr. Monika Hlavničková

Informace pro účastníky lyžařského kurzu 2017Stáhnout soubor