ITÁLIE – 5.den – sobota

Milí rodiče,

Je sobota, náš poslední celý den ve Valverde. Dopoledne jsme strávili s italskými reáliemi – zeměpis, historie, výtvarné umění – a pak jsme vyrazili na jedno rychlé vykoupání. Po obědě zavládla celková únava a děti si vyprosily delší polední klid.

Odpoledne jsme dohrávali veliký turnaj v plážové přehazované. Ale Itálie nám včera ukázala i svou druhou tvář – obloha se zatáhla, začalo foukat a pršet. Naštěstí se to kvečeru umoudřilo a my jsme mohli vyrazit na tradiční italskou zmrzlinu.

Večer jsme se rozloučili s našimi sousedy ze Zdic diskotékou.

Všichni  jsou zdraví a v pořádku.

Večer odjíždíme v 19, 30 hodin. Do Písku přijedeme okolo osmé hodiny ranní. Budu na telefonu od přejezdu českých hranic – cca od šesté hodiny, pokud budete chtít upřesnit příjezd, volejte:)