Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Jahůdky a Zvonečci v městské knihovně

Děti ze třídy Jahůdek a Zvonečku se seznámily s městskou knihovnou na akci Propagace a popularizace knih, knihovny a čtení. Cílem je aktivně zapojit děti do veškerého dění v knihovně plněním úkolů a odpovídáním na otázky. Lekce je doprovázena prezentací promítanou na plátně a čtením z knih. Děti se tak seznámí s prostředím knihovny, co vše si mohou v knihovně vypůjčit a naučí se, jak se správně zachází s knihou. Děti si i zahrály v kruhu společně s knihovnicemi pohádku O koblížkovi a pak zalehly na koberec s knihami a se zájmem si je prohlížely. V knihovně se dětem opravdu líbilo.

napsala Věra Křečková

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Reportáž z Tylovky na stránkách aktuálního vydání Učitelských novin…

Veletrh volnočasových aktivit 24.9.2021 v Písku

Pro prvňáčky a jejich rodiče

Oznámení o zvýšení cen stravného pro děti a žáky od 1.9.2021

Tyláček č. 117 – letní čtení k vodě a na výlety

Kuřátková třída – odkaz na video