Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Dnes je pátek, 25. září, svátek má Zlata, gratulujeme!

Jahůdky a Zvonečci v městské knihovně

Děti ze třídy Jahůdek a Zvonečku se seznámily s městskou knihovnou na akci Propagace a popularizace knih, knihovny a čtení. Cílem je aktivně zapojit děti do veškerého dění v knihovně plněním úkolů a odpovídáním na otázky. Lekce je doprovázena prezentací promítanou na plátně a čtením z knih. Děti se tak seznámí s prostředím knihovny, co vše si mohou v knihovně vypůjčit a naučí se, jak se správně zachází s knihou. Děti si i zahrály v kruhu společně s knihovnicemi pohádku O koblížkovi a pak zalehly na koberec s knihami a se zájmem si je prohlížely. V knihovně se dětem opravdu líbilo.

napsala Věra Křečková

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Rekonstrukce 5. MŠ dokončena

Upřesnění k povinným rouškám ve škole od 10.9.2020

Do školy od zítra s rouškou!

Omezený provoz 5. MŠ v září 2020

Omezení provozu 5. mateřské školy

Úřední hodiny ve škole o prázdninách