Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Jr.NBA – tak už jdeme do finále!!!

Ani ve finále Západní konference Grizlíci z Tylovky nezaváhali. Po ranní prohlídce Vyšehradu, dorazili do haly Na Folimance, kde na ně čekal v prvním utkání tým Golden State Warriors (Sadská). Tylováci si šli od prvních vteřin za svým cílem a v utkání zvítězili 48:10. V boji od finálový turnaj (Final 4) se poté utkali se starým známým San Antoniem Spurs z Plzně. Po jasném průběhu si výsledkem 66:19 vybojovali postup. Zaslouženou odměnou pak pro kluky byla návštěva Vánočních trhů na Staroměstkém náměstí. Největším dramatem dne pak nakonec bylo stíhání autobusu poté, co zkolabovala trasa B pražského metra. Za týden nás tedy čeká poslední díl tohoto krásného příběhu. Doufáme, že14.12. spolu s naším týmem dorazí do pražské haly Na Královce co nejvíce fanoušků!

foto. MJ a Jr.NBA

Stáhnout soubor

    1234

Další Aktuality

Společnost Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o. podporuje školu v boji proti Covid-19

Dodatek č. 1 ke kritériím k přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022

Nabídka volného místa – výuka na 2. stupni ČJ/OV/AJ

Kritéria k přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022 a pokyny k organizaci zápisu 5. MŠ Fügnerovo nám. 47, Písek, 11. MŠ Na Ryšavce 241, Písek, 9. MŠ a Křesťanská MŠ, Alšova 1930, Písek

Formulář žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání v MŠ

Zápis z losování žadatelů o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání pro školní rok 2021/2022 ze dne 16. 4. 2021