Jr.NBA – tak už jdeme do finále!!!

Ani ve finále Západní konference Grizlíci z Tylovky nezaváhali. Po ranní prohlídce Vyšehradu, dorazili do haly Na Folimance, kde na ně čekal v prvním utkání tým Golden State Warriors (Sadská). Tylováci si šli od prvních vteřin za svým cílem a v utkání zvítězili 48:10. V boji od finálový turnaj (Final 4) se poté utkali se starým známým San Antoniem Spurs z Plzně. Po jasném průběhu si výsledkem 66:19 vybojovali postup. Zaslouženou odměnou pak pro kluky byla návštěva Vánočních trhů na Staroměstkém náměstí. Největším dramatem dne pak nakonec bylo stíhání autobusu poté, co zkolabovala trasa B pražského metra. Za týden nás tedy čeká poslední díl tohoto krásného příběhu. Doufáme, že14.12. spolu s naším týmem dorazí do pražské haly Na Královce co nejvíce fanoušků!

foto. MJ a Jr.NBA