Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Kalendář akcí KMŠ – listopad 2015

- Plavání pro předškoláky se bude konat ještě 3x v pondělí: 2.11., 9. 11.a 16.11.

– V úterý 3. listopadu jdou děti ze třídy Sluníček do Elimu na Výstavišti na program z cyklu Světýlko na téma biblického příběhu o Danielovi.
Odchod ze školky v 8.15., svačinu bereme s sebou, pití nám zajistí v Elimu.

– Ve středu 4.11. absolvují tentýž program děti ze třídy Hvězdiček, odchod z MŠ v 8.15.

– V úterý 10. listopadu se koná v KMŠ tradiční Martinská slavnost. Dětem přijdou zahrát a vyprávět o svatém Martinovi hudebníci ze skupiny Flautores Flautae. Rodiče mohou přispět malým občerstvením- upečené dobroty, sušené ovoce atd.
Začátek v 8.15., prosíme, přiveďte děti do 8.00.

– Ve čtvrtek 12. listopadu proběhne předvánoční fotografování dětí. Fotí se všechny děti, po vyhotovení fotografií si rodiče vyberou, zda a jaký počet fotek budou chtít.
Začátek focení v 8.00., prosíme o včasný příchod.

– Ve čtvrtek 19.11. jedeme do lesa, tentokrát je naším cílem studánka v píseckých lesích. S sebou vhodné oblečení a obuv, do batůžku pláštěnku, pití. Svačinu bereme ze školky.
Odjezd autobusu od MŠ v 8.15.

– V pátek 20. listopadu přijde do školky paní logopedka Mgr. M. Čupová. Kdo má zájem o vyšetření dítěte, vyplní přihlášku u paní učitelky.

– Ve středu 25. listopadu proběhne v KMŠ vyšetření školní zralosti předškolních dětí. Přijede paní psycholožka Mgr. H. Imlaufová z Křesťanské ped.- psych. poradny v Praze. Vyšetření není povinné, zálleží na zájmu rodičů. V odpoledních hodinách budou mít rodiče příležitost ke krátkému individuálnímu rozhovoru s paní psycholožkou.
Prosíme o příchod předškoláků do 8.00.

– Ve čtvrtek 26. 11. jdou všechny předškolní děti na návštěvu do Základní školy J.K.Tyla. Čeká je krátký program v aule, občerstvení v jídelně a návštěva jedné z prvních tříd s připraveným programem.
Odchod z MŠ v 8.15, prosíme, přiveďte děti do 8.00.

– Na čtvrteční večer dne 26. listopadu zve KáMoŠ všechny členy sdružení i ostatní rodiče na malé předadventní posezení v mateřské škole. Na programu budou informace o administrativních změnách ve sdružení KáMoš, společné popovídání o školce, dětech, plánech KáMoŠe. Občerstvení zajištěno.

– V pátek 27. listopadu se koná ve školce adventní slavnost. Prosíme o příchod do 8.00.

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Plán akcí KMŠ – červen 2023

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

Seznam dětí pod přiděleným registračním číslem přijatých k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2023/2024 – 9.MŠ a KMŠ, Alšova 1930, Písek

Stanovení výše úplaty za předškolní vzdělávání v MŠ a zájmové vzdělávání a školské služby školní družiny a školního klubu pro školní rok 2023/2024

O staré vrbě

ZNOVU PŘIPOMÍNÁME! Testování IQ se společností MENSA ČR v naší škole pro naše žáky, žáky dalších škol a dospělou veřejnost