KONEC ŠKOLNÍIHO ROKU NA 11.MŠ

Mezinárodní den dětí slavily všechny děti pečením buřtů a malováním na chodníku.

2.6. vyrazili starší na polodenní výlet – na dopravní hřiště ke Sv.Václavu.  Děti si zopakovaly pravidla silničního provozu jak pro chodce, tak pro motokáry.

Další dny následoval Hasičský sportovní den s „Veselou školkou“, Rozloučení s předškoláky a školní výlet do Blatné – o tom už informace proběhly.

Na závěr školního roku dostaly děti, které chodily na jógu, diplomy. Ti co navštěvovali kroužek „Zpívánky a tanečky“,předvedli rodičům, co se naučili, na ukázkové hodině.

Koncem května jsme uzavřeli sbírku pro zvířátka do ZOO Putim a pan Kochan s Adélkou vše odvezli panu Kozákovi.

Školní rok nám utekl jako voda.

Přejeme všem krásné prázdniny.

Z.Staňková, 11.MŠ Písek – Hradiště

1- dh1- chodnk1-putim