Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

KONFERENCE ŽÁKOVSKÝCH PARLAMENTŮ

 

Náš školní parlament dostal pozvání na konferenci žákovských parlamentů, které pracují při základních školách v Jihočeském kraji. Hrdě a s velkým očekáváním  jsme tedy vyrazili do Komunitního centra v Blatné. Náš tým tvořila Kačka Suková (9. A), Gábina Vandasová (9. B), Terka Bečvářová (8. A), Matěj Pobříslo (8. B), Robin Velner (6. A). Doprovázely nás p. uč. Martina Pobříslová a p. zástupkyně Miluše Trpáková.

První částí programu byla prezentace činnosti jednotlivých parlamentů – plakát nebo PowerPoint. Rozhodli jsme se pro plakát, abychom na něm mohli pracovat všichni. S výsledkem jsme byli moc spokojení a naše prezentace slavila opravdový úspěch. Zajímavé byly samozřejmě i ty ostatní – přinesly nám mnoho nápadů a zajímavé inspiraci pro další práci.

Pak jsme se rozdělili do různých skupin a každá pracovala na jiném tématu. Základem všech aktivit byla vzájemná komunikace a výměna zkušeností s prací parlamentu na všech úrovních – tedy té žákovské, koordinátorské a také z pohledu vedení škol.

Celý den jsme si moc užili. Bylo to nesmírně přátelské, obohacující a radostné setkání.

Parlament a Martina Pobříslová

Stáhnout soubor

    P1280916P1280917P1280937P1280896P1280943P1290022P1290030

Další Aktuality

Velikonoční charitativní sbírka školního parlamentu

Charitativní sbírky na Tylovce

Participativní rozpočet ve škole – pobytové atrium

Pozvánka dna Drakiádu školního parlamentu

Život dětem 2021 – myslíme i na druhé

BAREVNÝ TÝDEN