Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Dnes je pátek, 18. září, svátek má Kryštof, gratulujeme!

KONFERENCE ŽÁKOVSKÝCH PARLAMENTŮ

 

Náš školní parlament dostal pozvání na konferenci žákovských parlamentů, které pracují při základních školách v Jihočeském kraji. Hrdě a s velkým očekáváním  jsme tedy vyrazili do Komunitního centra v Blatné. Náš tým tvořila Kačka Suková (9. A), Gábina Vandasová (9. B), Terka Bečvářová (8. A), Matěj Pobříslo (8. B), Robin Velner (6. A). Doprovázely nás p. uč. Martina Pobříslová a p. zástupkyně Miluše Trpáková.

První částí programu byla prezentace činnosti jednotlivých parlamentů – plakát nebo PowerPoint. Rozhodli jsme se pro plakát, abychom na něm mohli pracovat všichni. S výsledkem jsme byli moc spokojení a naše prezentace slavila opravdový úspěch. Zajímavé byly samozřejmě i ty ostatní – přinesly nám mnoho nápadů a zajímavé inspiraci pro další práci.

Pak jsme se rozdělili do různých skupin a každá pracovala na jiném tématu. Základem všech aktivit byla vzájemná komunikace a výměna zkušeností s prací parlamentu na všech úrovních – tedy té žákovské, koordinátorské a také z pohledu vedení škol.

Celý den jsme si moc užili. Bylo to nesmírně přátelské, obohacující a radostné setkání.

Parlament a Martina Pobříslová

Stáhnout soubor

    P1280916P1280917P1280937P1280896P1280943P1290022P1290030

Další Aktuality

Altán z pébéčka

Kdo si hraje (basketbal), nezlobí…

27.024,-Kč = Výtěžek z charitativní akce školního parlamentu předán dětem v Dětském domově Písek

Pomáháme seniorům

Tylovka pomáhá – jak to dnes dopadlo?

Tylovka pomáhá – přidejte se aneb Zábavné odpoledne pro děti a rodiče