Dnes je úterý, 22. září, svátek má Darina, gratulujeme!

Konzultační odpoledne 6.12.2016 a Schůzka třídních důvěrníků

Konzultační odpoledne pro rodiče a žáky se koná v úterý 6.12.2016 od 14:00 hod. do 18:00 hod.
Vyučující budou přítomni ve svých kabinetech (2. stupeň) případně ve svých třídách (1. stupeň).

Přesný čas schůzky je možno rezervovat v systému zde (přímý odkaz z úvodní obrazovky webových stránek školy). Pro přihlášení platí stejné přihlašovací jméno a heslo jako do elektronické žákovské knížky (Bakaláři). Maximální čas pro rezervaci je 10 minut (dvě okénka), prosíme respektujte to. Pokud budete potřebovat na jednání delší čas, domluvíte si na místě individuální schůzku na jiný den a hodinu. Delší rezervace budou upraveny (kráceny) správcem systému. Nově jsou přidáni všichni prvňáčci i noví žáci. V případě problémů s přihlášením se prosím obraťte na p. zástupce Janovského.

Z pověření předsedy Sdružení rodičů, žáků a přátel školy svolávám mimořádnou (přesto avizovanou) členskou schůzi Sdružení (shromáždění delegátů)  na úterý 6.12. 2016 v 16:00 hodin do konferenční místnosti. Pro převod Sdružení na Spolek je nutno schválit nové stanovy. Z tohoto důvodu je účast všech třídních důvěrníků (případně jejich náhradníků) nutná. Doba trvání max. 15 minut. Stanovy zároveň předkládáme k případným připomínkám všem členům Sdružení. Návrh nových stanov můžete stahovat zde.