Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Dnes je úterý, 22. září, svátek má Darina, gratulujeme!

Konzultační odpoledne 6.12.2016 a Schůzka třídních důvěrníků

Konzultační odpoledne pro rodiče a žáky se koná v úterý 6.12.2016 od 14:00 hod. do 18:00 hod.
Vyučující budou přítomni ve svých kabinetech (2. stupeň) případně ve svých třídách (1. stupeň).

Přesný čas schůzky je možno rezervovat v systému zde (přímý odkaz z úvodní obrazovky webových stránek školy). Pro přihlášení platí stejné přihlašovací jméno a heslo jako do elektronické žákovské knížky (Bakaláři). Maximální čas pro rezervaci je 10 minut (dvě okénka), prosíme respektujte to. Pokud budete potřebovat na jednání delší čas, domluvíte si na místě individuální schůzku na jiný den a hodinu. Delší rezervace budou upraveny (kráceny) správcem systému. Nově jsou přidáni všichni prvňáčci i noví žáci. V případě problémů s přihlášením se prosím obraťte na p. zástupce Janovského.

Z pověření předsedy Sdružení rodičů, žáků a přátel školy svolávám mimořádnou (přesto avizovanou) členskou schůzi Sdružení (shromáždění delegátů)  na úterý 6.12. 2016 v 16:00 hodin do konferenční místnosti. Pro převod Sdružení na Spolek je nutno schválit nové stanovy. Z tohoto důvodu je účast všech třídních důvěrníků (případně jejich náhradníků) nutná. Doba trvání max. 15 minut. Stanovy zároveň předkládáme k případným připomínkám všem členům Sdružení. Návrh nových stanov můžete stahovat zde.

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Roušky při výuce na 2. stupni již od pátku 18.9.2020!

Studenti vysokých škol nabízejí žákům doučování… Máte zájem?

Upřesnění k povinným rouškám ve škole od 10.9.2020

Do školy od zítra s rouškou!

1. září 2020 – první školní den na Tylovce

Přihlašování do kroužků