Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Dnes je neděle, 16. prosince, svátek má Albína, gratulujeme!

Kritéria k přijímání dětí do prvních tříd k plnění povinné školní docházky pro školní rok 2018/2019 a informace k organizaci a průběhu zápisu povinné školní docházky

Ředitel Základní školy Josefa Kajetána Tyla a Mateřské školy Písek, Tylova 2391 (dále jen „škola“), stanovil následující kritéria, podle nichž bude postupovat při rozhodování na základě ustanovení § 36 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) ve znění pozdějších předpisů, o přijetí dítěte k plnění povinné školní docházky v případě, kdy počet žádostí o přijetí k plnění povinné školní docházky v daném roce, přijatý při zápisu k povinné školní docházce, překročí stanovenou kapacitu maximálního počtu dětí.

Ředitel školy dále informuje o organizaci a průběhu k základnímu vzdělávání.

Kritéria k přijímání dětí do prvních tříd k plnění povinné školní docházky a informace k organizaci a průběhu zápisu povinné školní docházkyStáhnout soubor

Další Aktuality

Vánoční koncert v KMŠ

Děti z Tylovky rozdávaly radost

Charitativní andělé z Tylovky

Mikulášská nadílka ve škole

Mikuláš v KMŠ trochu jinak

Poděkování za Vánoční jarmark a Rozsvěcování vánočního stromu Tylovky