Dnes je úterý, 21. května, svátek má Monika, gratulujeme!

LEDEN NA 11.MŠ – HRADIŠTĚ

I v lednu čekaly děti různé aktivity.

V pátek 8.1. se předškoláci vypravili na výlet MHD přes celé město na výstavu mašinek. Jako vždy si to všichni velice užili, nejvíc je bavilo si mašinky pouštět

Ve čtvrtek 14.1. byly děti z druhé třídy bruslit na  zimním stadionu, některé se s ledem seznamovaly poprvé, došlo ze začátku i na slzičky. Ale překážky jsou od toho, aby se překonávaly.

Pro všechny přijela do MŠ kouzelná pohádka „Zimní radovánky“, u které se pobavili i dospělí.

Každou středu chodily děti z 2.třídy do solné jeskyně.

Po jedné návštěvě se ještě vypravily na výstavu „Dobrodruzi“ ve Sladovně. Je sice určená pro starší děti asi od 5.třídy, ale své kouzlo měla i pro předškoláky, dozvěděli se mnoho zajímavého.

Od září probíhá každý čtvrtek kroužek „Šikovné ručičky“, tentokrát si děti vyrobily sněhuláčky.

bruslen zsdobrodruzimainkysnhulk