Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

LISTOPAD V 11.MŠ

Po podzimních prázdninách v pondělí přijel do MŠ pan fotograf na „Vánoční fotografování“, potom byla pro všechny děti připravena pohádka „Tři prasátka“.

19. 11. proběhla členská schůze rodičů, kde odsouhlasili změnu sdružení na: „Veselá školka“, sdružení rodičů dětí 11.MŠ Písek, z.s. Potom následovaly informace k plánované zimní škole v přírodě „Javorník 2016“

V listopadu ukončily starší děti 10.lekcí předplavecký výcvik a obdržely „Mokré vysvědčení“

 

Ve středu 25.11. patřilo dopoledne návštěvě Lezeckého centra  LezeTop, kde si děti vyzkoušely různé úkoly, učily se  překonávat strach z výšky.  Všichni se snažili vše splnit, moc je to bavilo. Horší bylo dojít do MŠ do kopce na oběd….

26.listopad byl velmi náročný na organizaci, ale zvládli jsme to!

 

Ráno odjeli předškoláci na návštěvu ZŠ J.K.Tyla. Nejdříve se podívali do třídy 1.B, kde pro ně měla paní učitelka Běloušková připravené úkoly. Potom následovalo oficiální přivítání v aule školy s kulturním programem. Po výborné svačince ve školní jídelně všichni spěchali do MŠ na pohádku „Sněhulinka a Vánoce“.

Odpoledne proběhla společná akce s rodiči – „Veselá brigáda“ s Veselou školkou – o tom už informace proběhla.

 

Zdenka Staňková, 11.MŠ Písek – Hradiště

 

Stáhnout soubor

    dsc00573dsc00663dsc00681dsc00739

Další Aktuality

Vánoční jarmark a Charitativní stánek na náměstí – zrušeno

Charitativní prodej andílků z Tylovky ve středu 1.12.2021 na Velkém náměstí

Poznáváme přírodní živly

DISTANČNÍ výuka pro předškoláky listopad 2021

FOCENÍ v MŠ 29.11.2021 od 11:00 hod.

PODZIMNÍ BRIGÁDA – ZRUŠENA