LISTOPAD V 11.MŠ

Po podzimních prázdninách v pondělí přijel do MŠ pan fotograf na „Vánoční fotografování“, potom byla pro všechny děti připravena pohádka „Tři prasátka“.

19. 11. proběhla členská schůze rodičů, kde odsouhlasili změnu sdružení na: „Veselá školka“, sdružení rodičů dětí 11.MŠ Písek, z.s. Potom následovaly informace k plánované zimní škole v přírodě „Javorník 2016“

V listopadu ukončily starší děti 10.lekcí předplavecký výcvik a obdržely „Mokré vysvědčení“

Ve středu 25.11. patřilo dopoledne návštěvě Lezeckého centra  LezeTop, kde si děti vyzkoušely různé úkoly, učily se  překonávat strach z výšky.  Všichni se snažili vše splnit, moc je to bavilo. Horší bylo dojít do MŠ do kopce na oběd….

26.listopad byl velmi náročný na organizaci, ale zvládli jsme to!

Ráno odjeli předškoláci na návštěvu ZŠ J.K.Tyla. Nejdříve se podívali do třídy 1.B, kde pro ně měla paní učitelka Běloušková připravené úkoly. Potom následovalo oficiální přivítání v aule školy s kulturním programem. Po výborné svačince ve školní jídelně všichni spěchali do MŠ na pohádku „Sněhulinka a Vánoce“.

Odpoledne proběhla společná akce s rodiči – „Veselá brigáda“ s Veselou školkou – o tom už informace proběhla.

Zdenka Staňková, 11.MŠ Písek – Hradiště

dsc00573dsc00663dsc00681dsc00739