Martinská slavnost v KMŠ 2015

Slavení svátku svatého Martina se stalo v KMŠ již mnohaletou tradicí.

Letos dětem do křesťanské školky opět přišli vyprávět svatomartinskou legendu, zahrát a zazpívat „přátelé fléten“ – členové skupiny Flautores Flautae.  Manželé Holubovi, pan Hlídek a pan Přib jsou jistě nejen přáteli mnoha hudebních nástrojů, ale také příznivci naší školky.  Každoročně přicházejí do KMŠ oslavit s dětmi tento hezký svátek, i když do naší školky už nechodí žádné z jejich dětí.

Děkujeme za to, že bez nároku na honorář nám zpříjemňují prožití martinské slavnosti.