Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Martinská slavnost v KMŠ

Ve čtvrtek 10. listopadu proběhla v Křesťanské mateřské školce tradiční Martinská slavnost.

Děti se seznámily s legendou o svatém Martinovi a s tradicemi, které patří k tomuto svátku. Na slavnosti jako každoročně vystoupila skupina Fautores fautae se svým pásmem písní a vyprávění o  Martinovi a jeho životě, děti si mohly i zatančit a společně zazpívat. Hráli jsme si také různé hry s tématem martinského svátku a občerstvili se dobrotami od rodičů.

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Prázdninový provoz MŠ léto 2021

Informace k plošnému otevření MŠ 10.5.2021

Dodatek č. 1 ke kritériím k přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022

Přihlášení stravy na květen

UPŘESNĚNÍ INFORMACÍ K ORGANIZACI ZÁPISU DO KMŠ – 9.MŠ

Kritéria k přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022 a pokyny k organizaci zápisu 5. MŠ Fügnerovo nám. 47, Písek, 11. MŠ Na Ryšavce 241, Písek, 9. MŠ a Křesťanská MŠ, Alšova 1930, Písek