Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Martinská slavnost v KMŠ

Ve čtvrtek 10. listopadu proběhla v Křesťanské mateřské školce tradiční Martinská slavnost.

Děti se seznámily s legendou o svatém Martinovi a s tradicemi, které patří k tomuto svátku. Na slavnosti jako každoročně vystoupila skupina Fautores fautae se svým pásmem písní a vyprávění o  Martinovi a jeho životě, děti si mohly i zatančit a společně zazpívat. Hráli jsme si také různé hry s tématem martinského svátku a občerstvili se dobrotami od rodičů.

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Karanténa v KMŠ

Informace o přerušení dodávky elektrické energie v KMŠ

Reportáž z Tylovky na stránkách aktuálního vydání Učitelských novin…

Plán akcí KMŠ – říjen 2021

Veletrh volnočasových aktivit 24.9.2021 v Písku

Změna v zavírání brány Dobrovského