Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Dnes je sobota, 19. září, svátek má Zita, gratulujeme!

NA HRADIŠTI SE UMÍ BAVIT

Stejně jako loni spojili všichni své síly – především 11.MŠ s Osadním výborem Hradiště, TJ Hradiště, provozovatel bufetu na hřišti a „Veselá školka“ sdružení rodičů při 11.MŠ. K těm všem se přidala řada dalších příchozích – malých i velkých.

Páteční dopoledne patřilo především dětem z 11.MŠ, které se všechny se svými učitelkami převlékly za čarodějnice. Po vlastnoručně upečené svačince – buřtech, došlo na čarodějnické soutěže, které připravila 11.MŠ,  a  se kterými pomohly maminky – čarodějnice. Po splnění úkolů obdržely děti Čarodějnické vysvědčení a sladkou odměnu. Starší se pak s chutí pustili do zdobení májky na sobotní večer, kdy program na Hradišti pokračoval.

Zdenka Staňková, 11.MŠ Písek – Hradiště

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Vyzvedávání OBĚDU v době absence dítěte

Našla se KOČIČKA

Upřesnění k povinným rouškám ve škole od 10.9.2020

Do školy od zítra s rouškou!

Plán akcí 11.MŠ na září 2020

Informace pro rodiče k provozu 11. MŠ vzhledem ke Covid-19