PESTRÝ ŘÍJEN NA HRADIŠTI

1. října byla naplánovaná letošní druhá návštěva Sladovny na interaktivní výstavu, tentokrát si druháci a starší z 1.třídy užili Trnkovu zahradu 2.

O „Pirátské šipkované“, kterou připravili rodiče z OS „Veselá školka“ jsme už informace proběhla.

V pondělí 5.10. využilo hodně rodin možnost a přihlásilo děti na logopedické vyšetření s Mgr.Čupovou.

Jako každý měsíc, přijelo do MŠ i v říjnu divadlo s představením „Jak dovede potrápit bolavý zoubek“.

Největší akcí byl podzimní školní výlet do Vodňan, kde se děti dozvěděly spoustu zajímavého o rybách.. Uvnitř budovy MEVPISu  „Putovaly s kapříkem Metlíkem“, venku zase provázely úhoříci Uršulu do Sargasového moře.

A něco o zdravých potravinách a zdravé stravě si všichni zopakovali s Lucií Kolářovou v pořadu „Zdravá5“.

V říjnu stihli starší 3 lekce plavání v plaveckém bazénu.

26.10 2plavn 2vodanyzahrada 2 -1zahrada 2 -2zdrav 5 1