PIRÁTI NA HRADIŠTI

Letos se uskutečnila „Pirátská šipkovaná“ po stejné trase jako loni, ale pro děti byly připravené jiné úkoly. Rodiče z Občanského sdružení „Veselá školka“ se sešli brzy ráno, vytyčili trasu, uložili psaníčka na jednotlivá stanoviště, děti si zase nachystaly svou kartu, kam se zapisovalo plnění úkolů. V 9 hodin vše začalo, děti šly po malých skupinkách, aby si každý mohl vše dobře vyzkoušet. Po splnění 10 úkolů musely najít mapu a podle ní i piráta s pokladem.

Moc děkujeme za pomoc s přípravou a organizací: paní Muzikové, Matáskové, Šatavové, Kopecké, Hanusové, Paní Křesinové (ta už má syna v 1.tř.ZŠ) a hlavně paní Kvěšové s dědou Novákem.

pirti 2pirti