Dnes je pondělí, 23. listopadu, svátek má Klement, gratulujeme!

Pišqworky

Skoč do XO po hlavě!

Mistrovství pIšQworky jsou oblíbená soutěž pro studenty středních a základních škol, kteří od školy neočekávají jen povinnosti, ale chtějí se bavit, poznávat nové kamarády a učit se i netradičními způsoby. Pravidla piškvorek jsou jednoduchá a všichni je znají, proto se může účastnit opravdu každý.

Soutěžící si zábavnou formou osvojí logické uvažování a týmovou spolupráci. Nestačí jeden geniální hráč, ale na vítězství se musí podílet celý pětičlenný tým. Ti nejlepší nakonec doskočí až do grandfinále v Brně.     (http://www.pisqworky.cz/)

Ve středu 5. října se proběhlo u nás školní kolo. Soutěžily  6. – 7. třídy a 8. – 9. třídy. Do okresního kola postupují jenom ti nejstarší.

Soutěž probíhala tak, že si každý vylosoval barevný lísteče. Tím vznikly skupinky, ve kterých pak soutěžil „každý s každým“. Soutěž se velmi vydařila a těšíme se na příští ročník.

Parlament a Martina Pobříslová