Plán akcí KMŠ na září 2020

- V úterý 1. září začíná nový školní rok, těšíme se na všechny děti ve třídě Hvězdiček i ve třídě Sluníček.

–  Srdečně zveme všechny rodiče na informační schůzku ve čtvrtek 3. září od 16.30.

Na programu budou informace o provozních a organizačních záležitostech školky, program akcí na 1. pololetí školního roku, seznámení se sdružením rodičů KáMoŠ. Samozřejmě bude prostor i na dotazy a připomínky rodičů.

- Každé úterý od 8. září až do 10. listopadu chodí předškoláci na plavání. Prosíme o příchod do MŠ nejpozději do 8.00.

Bližší informace dostanou všichni  rodiče na lístkách a též visí na nástěnce.

- Každý pátek od 11. září až do 9.  října  budou chodit předškoláci do  muzea na program „S človíčkem do minulosti“. Prosíme o příchod do MŠ  nejpozději do 8.00.

V pátek 11.září  od 17.00 se koná v KMŠ  zahradní slavnost „SETKÁNÍ S PŘEDŠKOLÁKY Z MINULÉHO A PŘEDMINULÉHO ŠKOLNÍHO ROKU“.

Vzhledem ke koronavirovému omezení v létě  se konalo rozloučení s předkoláky jen ve zjednodušené podobě.  Zveme tedy všechny děti, které v současné době navštěvují školku a s nimi  loňské a předloňské předškoláčky na náhradní slavnost.

Během odpoledne si užijeme soutěže dětí s rodiči,  popovídáme si a budeme vzpomínat na školku.

Prosíme o přispění  něčím dobrým na společný stůl.

Po ukončení slavnosti mohou předškoláci z minulého školního roku ve školce přespat. S sebou zabalte spací pytel, kartáček na zuby a oblečení na spaní. Ráno si rodiče vyzvednou děti mezi 8.00 – 9.00

Na všechny se těšíme :-)

Ve středu 23. září přijede divadlo Zvoneček s pohádkou „O zlaté rybce“.  Pohádka začíná v 10.00. – Z technických důvodů přesunuto na 30.9.

Každý čtvrtek od 24.září bude od 12.30 kroužek pro předškoláky „Kuliferda“ – příprava na školu, práce s pracovními sešity Kuliferda.

Vede paní učitelka Jitka, určeno pro všechny předškolní děti.