Plán akcí KMŠ v lednu 2016

- Ve středu 6. ledna se jdeme s dětmi podívat na figurální betlém do kostela Povýšení sv. Kříže na Velkém náměstí.
Prosíme přiveďte děti do MŠ do 8.00.

– Ve čtvrtek 7. ledna jdou děti ze třídy Sluníček do Domovinky se svým vystoupením z vánoční besídky Jak zvířátka slavila Vánoce.
Prosíme, přiveďte děti do 8.00.

– V úterý 12.1. jedeme do lesa. Pojedeme na Živec, zkontrolovat na Jarníku stromečky, které jsme před Vánoci nazdobili pro zvířátka.
S sebou vhodné oblečení a obuv, do batůžku pláštěnku, pití (v případě chladného počasí vezmeme termosky s čajem a kelímky). Svačinu bereme ze školky.
Odjezd autobusu od MŠ v 8.15.

– Na čtvrtek 21. ledna srdečně zveme rodiče z obou tříd na informativní schůzku.
Začátek v 16.30, prosíme všechny o účast.

– Ve středu 27. ledna přijede do školky divadlo „Kolem“. Děti čeká pohádka „O líné čiperce“.
Začátek v 8.30, prosíme o příchod dětí do 8.00

– V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny. KMŠ má otevřeno, zajišťujeme provoz i pro 9.MŠ.
Prosíme, nahlaste docházku dětí do 22. ledna.