Plán akcí Křesťanské mateřské školy ZÁŘÍ 2016

- Čtvrtek 1.9. zahájení školního roku v KMŠ.
Srdečně vítáme všechny děti po prázdninách, především nováčky.
Rodiče nových dětí, připomínáme telefonní kontakt na KMŠ 739 382 266. Prosíme, ptejte se, jakmile Vám cokoliv nebude jasné. Pokud budete chtít hovořit s některou paní učitelkou nebo s vedoucí učitelkou déle o Vašem dítěti, domluvte si vhodný čas, jsme Vám k dispozici.

– Od úterý 6.9. začíná plavání pro přihlášené děti ( týká se předškoláků a několika nejstarších z mladší skupiny dětí). Plavání se bude konat každé úterý až do 8.11. Bližší informace na přihlášce a na nástěnce.

– V úterý 13. září se koná v KMŠ informační schůzka pro rodiče.
Začátek: 16.30
Program: provozní a organizační záležitosti, seznámení s akcemi sdružení rodičů KáMoŠ, plán akcí na 1. pololetí tohoto školního roku (termíny výletů, divadélek atd.)
Prosíme o účast všech rodičů.

– Ve čtvrtek 22.9. jedeme na výlet do lesa- na Živec.- Upozorňujeme, že z organizačních důvodů je výlet přesunutý na čtvrtek 29.9.
Odjíždíme od KMŠ v 8.15. Prosíme, přiveďte děti do šatny ve školce nejpozději do 8.10.
S sebou batůžek s pitím a pláštěnkou ( svačinu bereme dětem ze školky). Na sebe vhodné oblečení a pevnou obuv.

– Další akce doplníme podle situace a počasí, sledujte nástěnky v KMŠ.