Dnes je pátek, 18. září, svátek má Kryštof, gratulujeme!

Plánované akce KMŠ ŘÍJEN 2016

-  Každé úterý chodí předškoláci na plavání, příchod do MŠ do 8.00.

– Od středy 5.10. se bude každou středu v čase od 12.30 do 13.45 konat kroužek přípravy na školu „Předškoláci“.  Určeno pro všechny předškolní děti, vede paní učitelka Jitka, děti pracují s časopisem Kuliferda a dalšími materiály.

– Ve středu 5.října přijede do KMŠ divadlo Zvoneček s představením Podzimní pohádka. Začátek v 10.00.

- V úterý 11. října od 18.00 se ve školce koná schůzka členů a příznivců spolku rodičů KáMoŠ.

Na programu bude seznámení s plány KáMoŠe na tento školní rok, příprava sázení ovocného sadu a také společné popovídání. Občerstvení je zajištěno. Srdečně zveme všechny rodiče, i nové zájemce o členství.

– Ve středu 12. října přijde do školky P. Cyril Havel s porgramem z cyklu „Světýlko“. Začátek v 8.15.

– Od pondělí 17. 10. můžete do školky nosit své výrobky  na výstavu tvoření rodičů a dětí.

Letošní podzimní téma je „Vodní svět“. Ztvárnění tématu je ponecháno na fantazii dětí a  členů jejich rodiny.

-Ve čtvrtek 20.října jedeme na výlet do píseckých lesů. Odjezd od KMŠ v 8.15, prosíme, přiveďte děti do šatny ve školce nejpozději do 8.10.

S sebou batůžek s pláštěnkou a pitím.

– Ve dnech 26. a 27. 10. jsou podzimní prázdniny. KMŠ má otevřeno a zajišťujeme provoz také pro děti z 9.MŠ. Prosíme přihlášky k docházce nejpozději do 19.října.

– V pondělí 31.října přijde do školky paní logopedka Mgr. Čupová.  Pokud máte zájem o vyšetření Vašeho dítěte, vyplňte žádost, k dispozici u paní učitelek.