Plánované akce KMŠ v prosinci

-  V pondělí 5. prosince přijde do školky Mikuláš.

Prosíme, přiveďte děti do 8.00.

- Ve čtvrtek 8. prosince pečeme ve školce cukroví, prosíme o příchod do 8.00.

-  Ve čtvrtek 15. prosince od 16.00 se koná vánoční posezení pro děti, rodiče, sourozence, prarodiče…

Na programu je vystoupení dětí, společné zpívání a prohlídka dárků, které děti dostaly ve třídách pod stromečky. Také posedíme u kávy a čaje, popovídáme si a ochutnáme cukroví napečené ve školce i přinesené rodiči.

-  V úterý 20. prosince od  8.00 se koná vánoční koncert dětí ze školy E. Beneše.

Prosíme o včasný příchod.

-  Ve středu 21. prosince jedeme do lesa zdobit vánoční stromeček pro zvířátka.

Odjezd od KMŠ v 8.15. Na sebe dobré boty a oblečení, s sebou do batůžku pití a něco  dobrého pro lesní zvěř vhodného k zavěšení na stromek. Svačinu vezeme ze školky, v případě  mrazivého počasí vezmeme dětem do termosek teplý čaj a  kelímky.

-  OD PÁTKU 23. PROSINCE DO PONDĚLKA 2. LEDNA JSOU VÁNOČNÍ PRÁZDNINY,  VE ŠKOLCE SE SEJDEME OPĚT V ÚTERÝ 3. LEDNA 2017.