Plánované akce KMŠ v září 2015

- V úterý 1. září začíná nový školní rok. Vaše paní učitelky už se moc těší na všechny děti !

– Od pondělka 7. září chodí předškolní děti každé pondělí až do listopadu plavat, rodiče dostanou lístky s informacemi od paní učitelky.
S sebou do batůžku plavky, ručník, pití. Odchod z KMŠ v 8.00, svačinu bereme s sebou ze školky.

– Srdečně zveme všechny rodiče na informační schůzku do KMŠ ve středu 16.9. od 16.30.
Na programu organizační záležitosti, informace o plánech a akcích školky na 1. pololetí, dotazy rodičů. Prosíme o účast.

– Ve čtvrtek 17. září jedeme na první z letošních pravidelných výletů do lesa, cílem je Živec a Jarník.
Odjezd autobusu od školky v 8.15. S Sebou do batůžku pití, pláštěnku.

– Další akce budou průběžně doplňovány, prosíme, sledujte nástěnku!