Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

... a kam vyrazíš o prázdninách ty?

Hurá do školy!

Dnes je úterý, 07. července, svátek má Bohuslava, gratulujeme!

Platby školné, stravné, kroužky

Vážení rodiče,

informujeme Vás o způsobu stržení záloh na stravné a školné. V únoru Vám bylo strženo stravné a školné na měsíc březen ještě v plné výši, k vrácení tedy zůstává poměrná část března. V březnu již stravné a školné na duben strženo nebylo.  Pokud se školy otevřou v květnu, bude školné a stravné z března převedeno do května. Vyúčtování školního roku proběhne v souladu se směrnicí v měsíci červenci, případné přeplatky Vám budou vráceny na účet.

Co se týká přeplatků, které vznikají neuskutečněním kroužků/seminářů z doplňkové činnosti – tyto přeplatky budou také řádně vyúčtovány (podle uskutečněných/neuskutečněných hodin) a vráceny na účty žáků ve Školní online pokladně v červenci.

Děkujeme Vám za pochopení.

vedení školy

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Rozdělení žáků 1. tříd

Tylovka v létě nespí

Úřední hodiny ve škole o prázdninách

Léto budiž pochváleno aneb ZOO Tylovka

Prázdninový KORONA speciál Tyláčku je tady!!!

Upozornění k prázdninovému provozu v MŠ