Dnes je sobota, 19. září, svátek má Zita, gratulujeme!

Plánované akce KMŠ leden 2017

- V pondělí 2. 1. jsou vánoční prázdniny, sejdeme se ve školce opět v úterý 3.ledna.

Ve středu 4. ledna se koná povánoční setkání „Světýlko“ s p. Kymlem,  tématem je svátek Tří králů.

Začátek v 8.15.

V pátek 6. ledna jdou děti ze třídy Sluníček do Domovinky potěšit seniory svým tříkrálovým vystoupením.- VYSTOUPENÍ DĚTÍ JE ZRUŠENO Z DŮVODU ZÁKAZU NÁVŠTĚV V DOMOVINCE KVŮLI VYSOKÉ NEMOCNOSTI.

–  Ve čtvrtek 12. ledna jedeme do lesa na Živec zkontrolovat, jak zvířátkům chutnala naše nadílka dobrot.

Odjezd  v 8.15.,  na sebe dostatečně teplé oblečení a obuv,  s sebou batůžek s pitím.

Svačinu (a teplý čaj v případě mrazu) bereme ze školky. -VÝLET SE KVŮLI POČASÍ ODKLÁDÁ, TERMÍN BUDE OZNÁMEN

V úterý 24. ledna od 16.30 se koná v KMŠ pololetní schůzka rodičů. Prosíme rodiče o účast (bez dětí).

Ve středu 25. ledna přijede divadlo Zvoneček s pohádkou „Malované písničky“. Začátek v 10.00.