Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Poděkování rodičům z KMŠ

V KMŠ se každým rokem v adventní době  zapojujeme do některé  dobročinné akce.

V letošním roce jsme opětovně podpořili sbírku na léčení postiženého chlapce Radima Koubka, který před několika lety naši školku navštěvoval.   Díky štědrosti rodičů bylo na  transparentní účet zřízený pro tuto sbírku vloženo přes 5000,- Kč a víme, že ještě někteří další rodiče i zaměstnanci školky anonymně darovali přímo na účet další částky peněz.

Je velmi hezké, že právě v adventní době máte svá srdce (i peněženky) otevřené pro potřeby druhých.

Srdečně všem dárcům děkujeme.

 

Zároveň děkujeme všem rodičům, kteří se dlouhodobě zapojují do sbírky suchého pečiva pro záchrannou stanici zvířat Makov.  Akce stále pokračuje, po Vánocích opět můžete nosit do školky dobře usušený chléb či rohlíky.

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Akce KMŠ březen 2024

Hledáme uklízečku/uklízeče do ZŠ

Den otevřených dveří v 1. třídách

Tylovka je fakultní školou Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity

Akce KMŠ únor 2024

Moře s KáMoŠem