Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Dnes je sobota, 19. září, svátek má Zita, gratulujeme!

Předvánoční nadělování v KMŠ

Ve čtvrtek 15. prosince jsme v Křesťanské mateřské školce slavili  Vánoce. Vzhledem k tomu, že ten opravdový Ježíšek k dětem chodí domů až na Štědrý den, ve školce jsme si stromečky v každé ze tříd ozdobili sami. O to větším překvapením bylo, když se do rána pod stromečkem objevily dárečky – stavebnice, panenky, skládačky, autíčka, vláčky, knížky.

Všechny dárky si mohli prohlédnout i rodiče, prarodiče a sourozenci při odpolední vánoční besídce. Nejprve děti v obou třídách předvedly rodičům krátké vánoční vystoupení. Pak jsme společně zpívali koledy, ochutnávali cukroví a užívali si příjemný předvánoční podvečer.

 

Více fotografií z akce na fotogalerii KMŠ:  http://krestanskams.rajce.idnes.cz/

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Upřesnění k povinným rouškám ve škole od 10.9.2020

Do školy od zítra s rouškou!

Plán akcí KMŠ na září 2020

Začátek školního roku v KMŠ

Informace pro rodiče k provozu 9. MŠ a KMŠ vzhledem ke Covid-19

Prázdninový KORONA speciál Tyláčku je tady!!!