Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Předvánoční nadělování v KMŠ

Ve čtvrtek 15. prosince jsme v Křesťanské mateřské školce slavili  Vánoce. Vzhledem k tomu, že ten opravdový Ježíšek k dětem chodí domů až na Štědrý den, ve školce jsme si stromečky v každé ze tříd ozdobili sami. O to větším překvapením bylo, když se do rána pod stromečkem objevily dárečky – stavebnice, panenky, skládačky, autíčka, vláčky, knížky.

Všechny dárky si mohli prohlédnout i rodiče, prarodiče a sourozenci při odpolední vánoční besídce. Nejprve děti v obou třídách předvedly rodičům krátké vánoční vystoupení. Pak jsme společně zpívali koledy, ochutnávali cukroví a užívali si příjemný předvánoční podvečer.

 

Více fotografií z akce na fotogalerii KMŠ:  http://krestanskams.rajce.idnes.cz/

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Plán akcí KMŠ na červen 2021

Informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků

Aktuální informace Policie ČR

Seznam dětí pod přiděleným registračním číslem přijatých k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022 – 9.MŠ a KMŠ, Alšova 1930

Prázdninový provoz MŠ léto 2021

Informace k plošnému otevření MŠ 10.5.2021