Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

První hrací den přinesl Grizlíkům z Tylovky 3 výhry!

V úterý 25.10. vyrazili malí baskeťáci z Tylovky ke svým první zápasům Jr.NBA. Nebylo to letadlem, jako jejich dospělí kolegové z opravdové NBA, ale v 6:00 z píseckého vlakového nádraží – směr Plzeň. Nu což….zase aspoň byla legrace. A když řádění dvojice Kotek – Padrtka odolalo při půlhodinovém čekání na přípoj i nádraží v Ražicích, bylo jasné, že nás dnes již nic nemůže zaskočit :)

Zdárně jsme dorazili do Plzně, kde na nás čekali postupně soupeři z Klatov, Kralovic a Plzně, reprezentující týmy Houston Rockets, New Orleans Pelicans a San Antonio Spurs. Ve všech utkáních předvedli naši Grizlíci velkou chuť a kvalitní hru a postupně zvítězili 58:12, 68:20 a s asi nejsilnějším soupeřem „Ostruhami“ ze San Antonia pak 52:20. Zdá se tedy, že by mělo být v silách našeho týmu Divizi C vyhrát a postoupit do dalších bojů.

Zda se to podaří můžete sledovat na vlastní oči 2.11. ve sportovní hale Sokola a to v 9:00, 12:30 a 13:30, kdy odehrajeme své zápasy. Přijďte nás povzbudit!

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Letní příměstské tábory 2024

Hledáme uklízečku/uklízeče do ZŠ

Karneval školní družiny

Den otevřených dveří v 1. třídách

Pozvánka na akci V tanečním rytmu 2024

Celoškolní projektový den civilní ochrany