Dnes je pátek, 18. září, svátek má Kryštof, gratulujeme!

První úroda ze školní zahrady

Pokud jste pravidelný čtenář našich stránek, tak víte, že jsme zhruba před 2 měsíci zaseli s dětmi z družin p. Vlasaté a mojí (Bartošové) na školní zahradě ředkvičky, hrášek a slunečnice a proso pro ptáčky. Rádi bychom se pochlubili naší první úrodou – kyblíkem plným ředkviček. Sice byly trochu pálivé (je to vidět na výrazu některých dětí) :), ale protože jsme si je vypěstovali vlastníma rukama, tak jsme všechny (222ks), i ty nejpálivější, s chutí snědli. :)

Jinak hrášek, proso i slunečnice se mají také čile k světu.