Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

První úroda ze školní zahrady

Pokud jste pravidelný čtenář našich stránek, tak víte, že jsme zhruba před 2 měsíci zaseli s dětmi z družin p. Vlasaté a mojí (Bartošové) na školní zahradě ředkvičky, hrášek a slunečnice a proso pro ptáčky. Rádi bychom se pochlubili naší první úrodou – kyblíkem plným ředkviček. Sice byly trochu pálivé (je to vidět na výrazu některých dětí) :), ale protože jsme si je vypěstovali vlastníma rukama, tak jsme všechny (222ks), i ty nejpálivější, s chutí snědli. :)

Jinak hrášek, proso i slunečnice se mají také čile k světu.

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Organizace konce pololetí a pololetních a jarních prázdnin

Informace k provozu školní družiny od 4. ledna 2021

Organizace školy do konce kalendářního roku 2020

Organizační změny ve školním klubu od 7. 12. 2020

Vánoční strom Tylovky

DODATEK ke stanovení výše úplaty ze dne 5. 2. 2020 č.j. ZSJKT/00135/2020 za předškolní vzdělávání v MŠ a zájmové vzdělávání a školské služby školní družiny a školního klubu pro školní rok 2020/2021