Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

První úroda ze školní zahrady

Pokud jste pravidelný čtenář našich stránek, tak víte, že jsme zhruba před 2 měsíci zaseli s dětmi z družin p. Vlasaté a mojí (Bartošové) na školní zahradě ředkvičky, hrášek a slunečnice a proso pro ptáčky. Rádi bychom se pochlubili naší první úrodou – kyblíkem plným ředkviček. Sice byly trochu pálivé (je to vidět na výrazu některých dětí) :), ale protože jsme si je vypěstovali vlastníma rukama, tak jsme všechny (222ks), i ty nejpálivější, s chutí snědli. :)

Jinak hrášek, proso i slunečnice se mají také čile k světu.

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Školní družina rozdávala radost v Domovince

Stanovení výše úplaty za předškolní vzdělávání v MŠ a zájmové vzdělávání a školské služby školní družiny a školního klubu pro školní rok 2022/2023

Organizace konce pololetí a pololetních a jarních prázdnin

Informace k provozu školní družiny od 4. ledna 2021

Organizace školy do konce kalendářního roku 2020

Organizační změny ve školním klubu od 7. 12. 2020