Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Dnes je pátek, 18. září, svátek má Kryštof, gratulujeme!

Sázení stromů s KáMoŠem

Na svátek svatého Martina se konala dlouho připravovaná akce spolku rodičů  při Křesťanské mateřské škole, a to sázení stromů. Během necelého roku se podařilo díky darům rodičů a přátel školky vybrat peníze na pořízení sedmnácti ovocných stromů. Městský úřad umožnil tyto stromy společnými silami vysadit na pozemku nad řekou poblíž Domovinky.

Ačkoliv nebylo nijak příjemné počasí, sázení stromů se zúčastnilo celkem 60 lidí. Přišlo také několik seniorů z blízké Domovinky. Všichni společně vysadili stromy, pak jsme u každého nového stromku zapálili svícínek a zazpívali nově vzniklému sadu. Nechybělo ani bohaté občerstvení, a tak si všechny děti, rodiče i milí hosté akci pěkně užili.

Jsme velmi rádi, že máme svůj sad, děkujeme všem, kteří se  podíleli na jeho vzniku.

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Upřesnění k povinným rouškám ve škole od 10.9.2020

Do školy od zítra s rouškou!

Plán akcí KMŠ na září 2020

Začátek školního roku v KMŠ

Informace pro rodiče k provozu 9. MŠ a KMŠ vzhledem ke Covid-19

Prázdninový KORONA speciál Tyláčku je tady!!!