Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Škola, kde si každý najde svoje...

Hurá do školy!

Dnes je neděle, 22. září, svátek má Darina, gratulujeme!

Seznamy žáků 1. ročníků pro školní rok 2019/20

Třída: 1. A

třídní učitel: Mgr. Marková Martina
Počet celkem: 24  z toho chlapců: 14  dívek: 10
JMÉNO PŘÍJMENÍ
1 David Adamec
2 Dominika Borysenko
3 Samuel Cígner
4 Agáta Hemalová
5 Dan Holub
6 Jakub Hovorka
7 Jaroslava Husová
8 Václav Jiřík
9 Elizabeta Klojdová
10 Matyáš Kůst
11 Jaroslav Levý
12 Zuzana Malá
13 Jaroslava Matoušková
14 Anežka Müllerová
15 Phuong Vy Nguyen
16 Michael Pech
17 Šimon Pekař
18 Anh Pham Bui Tram
19 Jiří Richter
20 Patrik Šlemar
21 William Štěpánek
22 Anna Wagnerová
23 Nela Wagnerová
24 Oldřich Zemek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Třída: 1. B

třídní učitel: Mgr. Řehořová Jana
Počet celkem: 25  z toho chlapců: 13  dívek: 11
JMÉNO PŘÍJMENÍ
1 Ema Bittmannová
2 Sára Boháčová
3 Maxim Cretu
4 Adam Furiš
5 Viktorie Hošková
6 Alžběta Jandová
7 Erik Janovský
8 Jan Kadlec
9 Tomáš Karol
10 Anna Kellerová
11 Daniel Knot
12 Natálie Kuželová
13 Jan Liška
14 František Mach
15 Kristýna Malá
16 Phuc Nguyen Thien
17 Natálie Pechlátová
18 Johanka Pokorná
19 Jakub Pokorný
20 Karolína Radimerská
21 Adéla Růžičková
22 Marek Tícha
23 Filip Velát
24 Jan Voldřich
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Třída: 1. C

třídní učitel: Mgr. Uhlíková Milada
Počet celkem: 26  z toho chlapců: 14  dívek: 12
JMÉNO PŘÍJMENÍ
1 Bayarjargal Bayarkhuu
2 Anna Faktorová
3 Denisa Hovora
4 Marcus Hrubant
5 Adam Chmela
6 Dominik Chvála
7 Viktorie Joštová
8 Václav Kalina
9 Adam Kalous
10 Ester Kellnerová
11 Magdaléna Kočová
12 Benjamin Koška
13 Adéla Kroupová
14 Aneta Mašková
15 Adam Muzika
16 Natálie Nečinová
17 Natalia Polánská
18 Sebastian Procházka
19 Daniel Scháňko
20 Vojtěch Smitka
21 Tomáš Szombath
22 Štěpán Šálek
23 Charlota Anna Vargová
24 Zuzana Velková
25 Jan Veselý
26 Kristýna Žemličková
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Třída: 1. D

třídní učitel: Mgr. Mohňanská Jana
Počet celkem: 26  z toho chlapců: 15  dívek: 11
JMÉNO PŘÍJMENÍ
1 Antonín Červinka
2 Patricie Dunková
3 Tergel Ganbaatar
4 Nikol Hazuková
5 Jay Jan Hlavatý
6 Maxmilián Holub
7 Alice Klásková
8 Jonáš Klement
9 Terezie Koblicová
10 Ondřej Kofroň
11 Václav Lejčar
12 Oliver Maschl
13 Jan Mašek
14 Klára Sophia Nováková
15 Viktorie Obermayerová
16 Patricie Pešková
17 Emma Potencová
18 David Procházka
19 Tereza Seifertová
20 Denis Slunéčko
21 Tereza Štérová
22 Michaela Tejnorová
23 Manh Tran Duc
24 Lukáš Valášek
25 Matyáš Velíšek
26 Šimon Brousil

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Cyklus besed k 30. výročí školy – Beseda první

Program třídních schůzek 24.9.2019

Na kole po Písku bezpečně

Burza středních škol v Písku

Pozvánka na schůzku třídních důvěrníků 19. 9. 2019 a třídní schůzky 24. 9. 2019

Tylovka opět bude součástí projektu Erasmus!