ŠKOLNÍ VÝLET BLATNÁ

Letošní výlet jsme vymýšleli tam, kde jsme ještě nebyli. Vybrali jsme Blatnou.

Po svačince na nádvoří hradu šli všichni na prohlídku parku, kde jsme krmili daňky suchým pečivem, které jsme v MŠ i za pomoci rodičů za celé jaro nashromáždili – to byl pro děti velký zážitek. Pozorovali jsme srnečky, kačenky a hlavně pávy. V 10 hodin následovala prohlídka zámeckých komnat. Měli jsme štěstí na paní průvodkyni, bývalou učitelku MŠ, která uměla vyprávět tak, aby zaujala i malé děti. Děti byly spokojené a to je to hlavní.

Zdenka Staňková, 11.MŠ Písek – Hradiště

1 - blatn2-blatn