SPOLUPRÁCE S TJ HRADIŠTĚ

V úterý 24.5. se sešlo 5 mateřských školek:  11.MŠ – Hradiště, MŠ Kestřany, MŠ Putim,  MŠ Dobev a 8.MŠ na hřišti TJ Hradiště. Proběhlo tam sportovní dopoledne v rámci akce fotbalové asociace „Měsíc náborů“.

Ráno lilo, vypadalo to, že se akce, která byla do detailů připravená, neuskuteční. V 9 hodin přestalo pršet a bez deště to vydrželo přesně do 11 hodin, kdy soutěže skončily.

Na 10 stanovištích si děti vyzkoušely různé disciplíny, které vedli trenéři a hráči TJ Hradiště, děti to velmi bavilo. Na závěr dostala každá MŠ tašku plnou dárků, mimo jiné krásný fotbalový míč všichni medaile.

Moc děkujeme všem z TJ Hradiště za pozvání, rádi zase přijdeme

Zdenka Staňková, 11.MŠ Písek – Hradiště