Dnes je úterý, 26. března, svátek má Emanuel, gratulujeme!

V tanečním rytmu 2019 aneb Tylovka tančí s láskou

Tylovka tančí s láskou

Již tradičně v prvních jarních dnech Tylovka roztančila naplněnou halu sdružení Elim. Písně zvolené pro letošní rok měly společné téma a tím byla LÁSKA.

Láska – všichni po ní celý život toužíme, hledáme ji a také ji dáváme. Snažíme se opět  zažít ten pocit, kdy nám jde vše samo,  nic není problém a chce se nám tančit.

Taneční večer zahájila děvčata z tanečního kroužku Berušky se svým tancem na píseň Make you believe in love. Kroužek vedou paní učitelky Marcela Lejčarová a Zuzana Bínová již 20 let – tomu se říká láska na celý život.

V průběhu programu  zazněl nezapomenutelný hit z filmu Pomáda. S letní láskou vystoupila třída 3.D. Další nesmrtelný trhák plný lásky nám připomněla třída 4.C, která zatančila na ústřední píseň z filmu Hříšný tanec.

Nejmenší tanečníci, žáci prvních tříd se představili na písně Mumuland a We no speak americano.

Ne jedné malé tanečnici se rozbušilo srdce u písně Elektrisk, kterou zpívá populární sourozenecké duo Marcus a Martinus a tancem jí doprovodily děti z 3.A.

Ostřílené tanečníky zastupovala třída 6.B s vystoupením na píseň Počítáme s láskou a třída 5.D s tancem na píseň Láska je tu s nami.

Na škole se každý týden scházejí i příznivci Line dance. Kroužek  Line dance spolupracuje s taneční skupinou Luisiana. Mohli jsme vidět taneční zpracování pohádky Sněhurka a ukázky soutěžních tanců z mezinárodní soutěže Czech Open.

Na všech účinkujících, od těch nejmenší z prvních tříd až po bývalé žáky naší školy bylo vidět, že tančí opravdu s láskou.

„LÁSKA JE NEJSILNĚJŠÍ EMOCE, KTERÁ NIČÍ NEMOCE, KDO MILUJE A VĚŘÍ, KRÁSNÝ ŽIVOT SOBĚ I SVÝM BLÍZKÝM TVOŘÍ… „

Ať Vám láska jen kvete. Ať vám to tančí jako dětem z Tylovky!!!

Akce byla v projektu „Tylovka v záři reflektorů“ podpořena městem Písek z programu dotací na podporu kultury.

Za realizační tým: Mgr. Jana Mohňanská

Foto: Jaromír Hladký ml.

1528969474_publicita_granty_pozitiv_01IMG_0760IMG_0772IMG_0973IMG_1001IMG_1012IMG_1033IMG_1101IMG_1152IMG_1162IMG_1169IMG_1172IMG_1227IMG_1233IMG_1274IMG_1337IMG_1399