Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ V MŠ NA HRADIŠTI

V rámci spolupráce s Osadním výborem Hradiště uspořádala 11.MŠ pro všechny zájemce další výtvarnou dílnu, tentokrát „Velikonoční tvoření“.
Po zkušenostech z Vánoc bylo nutné si místo rezervovat, zájem byl veliký. Celkem se do práce na různých velikonočních dekorací zúčastnilo 57 lidí – maminky, babičky, ale i tatínkové, z toho asi 25 dětí. Přišli nejen současní rodiče, kteří děti do naší MŠ dávají, ale i ti, co už mají děti v ZŠ a také ti, co se k nám chtějí přihlásit. Každý si vyrobil a odnesl domů něco pěkného.

Vše mohlo být zrealizováno pouze za pomoci všech zaměstnanců mateřské školy, připravit MŠ a také uklidit, to je mnoho práce navíc.
Nejlepší na celé akci byla velmi přátelská a pohodová atmosféra. Máme radost, že za námi lidi chodí rádi.
Zdenka Staňková, 11.MŠ Písek – Hradiště

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Dodatek č. 1 ke kritériím k přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022

INFORMACE k organizaci zápisu 2021/2022 do 11.MŠ

Přihlášení do mateřské školy – přihlášení STRAVY

Kritéria k přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022 a pokyny k organizaci zápisu 5. MŠ Fügnerovo nám. 47, Písek, 11. MŠ Na Ryšavce 241, Písek, 9. MŠ a Křesťanská MŠ, Alšova 1930, Písek

Formulář žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání v MŠ

Zápisy do mateřských škol pro školní rok 2021/2022