Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ V MŠ NA HRADIŠTI

V rámci spolupráce s Osadním výborem Hradiště uspořádala 11.MŠ pro všechny zájemce další výtvarnou dílnu, tentokrát „Velikonoční tvoření“.
Po zkušenostech z Vánoc bylo nutné si místo rezervovat, zájem byl veliký. Celkem se do práce na různých velikonočních dekorací zúčastnilo 57 lidí – maminky, babičky, ale i tatínkové, z toho asi 25 dětí. Přišli nejen současní rodiče, kteří děti do naší MŠ dávají, ale i ti, co už mají děti v ZŠ a také ti, co se k nám chtějí přihlásit. Každý si vyrobil a odnesl domů něco pěkného.

Vše mohlo být zrealizováno pouze za pomoci všech zaměstnanců mateřské školy, připravit MŠ a také uklidit, to je mnoho práce navíc.
Nejlepší na celé akci byla velmi přátelská a pohodová atmosféra. Máme radost, že za námi lidi chodí rádi.
Zdenka Staňková, 11.MŠ Písek – Hradiště

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Informační brožura pro rodiče budoucích prvňáčků

Повідомлення про спеціальний запис до дошкільного навчального закладу на навчальний рік 2022/2023 згідно з § 2 Закону № 67/2022 Зб. («лекс Україна» – освіта)

Školička pro budoucí prvňáčky

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

Seznam dětí pod přiděleným registračním číslem přijatých k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2022/2023 – 11.MŠ, Na Ryšavce, Písek

Stanovení výše úplaty za předškolní vzdělávání v MŠ a zájmové vzdělávání a školské služby školní družiny a školního klubu pro školní rok 2022/2023