VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ V MŠ NA HRADIŠTI

V rámci spolupráce s Osadním výborem Hradiště uspořádala 11.MŠ pro všechny zájemce další výtvarnou dílnu, tentokrát „Velikonoční tvoření“.
Po zkušenostech z Vánoc bylo nutné si místo rezervovat, zájem byl veliký. Celkem se do práce na různých velikonočních dekorací zúčastnilo 57 lidí – maminky, babičky, ale i tatínkové, z toho asi 25 dětí. Přišli nejen současní rodiče, kteří děti do naší MŠ dávají, ale i ti, co už mají děti v ZŠ a také ti, co se k nám chtějí přihlásit. Každý si vyrobil a odnesl domů něco pěkného.

Vše mohlo být zrealizováno pouze za pomoci všech zaměstnanců mateřské školy, připravit MŠ a také uklidit, to je mnoho práce navíc.
Nejlepší na celé akci byla velmi přátelská a pohodová atmosféra. Máme radost, že za námi lidi chodí rádi.
Zdenka Staňková, 11.MŠ Písek – Hradiště