Výchovný koncert? Rozhodně ANO!

Možná si někdo vzpomene na svá školní léta a řekne si, že výchovný koncert tedy NE.
Nedá se to srovnat ale s tím, co pro děti z mateřských škol připravila Základní umělecká škola v Písku.
Využili jsme pozvání a ve čtvrtek 17.3. na koncert jeli se staršími dětmi. Je důležité, aby se od malička učit správnému chování v koncertní síni a také si uvědomit slavnostní okamžik.

Pomocí kouzelného sluchátka se všichni přenesli do známých pohádek .Děti se seznámily s hudebními nástroji, poslechly si známé melodie, viděly práci dramatického i tanečního kroužku. Vše připravili učitelé ZUŠ se svými dětmi, takže se ti malí mohli podívat na to, co zvládli starší kamarádi.
Pro nás bylo nejlepší vystoupení našeho bývalého „studenta“ Jirky Topinky, nyní žáka 4.třídy ZŠ, který zahrál na akordeon.
Těšíme se na další koncert, určitě vždy rádi přijdeme.

Z.Staňková, 11.MŠ Písek- Hradiště