Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Vypouštění balónků Ježíškovi

Zveme vás v pátek 9. prosince na vypouštění balónků s přáním k Ježíškovi!

​Balónky s přáníčkem od nás obdržíte zdarma těsně před akcí. Jsou vyrobeny z přírodního kaučuku, zdravotně nezávadné, 100% biologicky rozložitelné. Začátek ve 14, 45 hodin před školou. Vezměte si s sebou tužku, ať můžete napsat své přání.

Těšíme se na vás. Váš parlament

Tato akce je podpořena rádiem Impuls a je součástí projektu Český Ježíšek a zároveň pokusem o rekord ve vypouštění balónků v celé ČR. Přijďte si všichni poslat Ježíškovi svá přáníčka na balóncích a pokuste se s námi překonat rekord z roku 2014.

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Strážní andělé

Program třídních schůzek 26.9.2023 a vyúčtování příspěvku Spolku rodičů

Goistické Kameny v po šesté Písku

Pozvání na třídní schůzky a na schůzku třídních důvěrníků

Úspěchy v soutěži v programování

Naše škola zavádí program KiVa!