Výtvarná soutěž

Tak jako v loňském roce se i letos naše školička zapojila do výtvarné soutěže na téma „Moje rodina“. Slavnostní vyhlášení soutěže proběhlo 24. 2. 2016 v píseckém kině Portyč. Děti naší 5. mateřské školy společně s pani učitelkami vytvářely práce již na zmíněné téma. Děti mohly zapojit svoji fantazii a využít různých výtvarných technik. Porota obdržela celkem pěknou hromádku výkresů od dětí z místních i oblastních mateřských škol. Celkem se zúčastnilo 24 MŠ a bylo nakresleno a do soutěže odesláno přes 160 výkresů. Úspěch v soutěži ve 3. věkové kategorii patřil Kristýnce Fořtové ze třetí třídy (Jahůdky) naší mateřské školy. Společně se již s dětmi těšíme, že příští rok se opět zapojíme do této soutěže.

napsala Maturová Martina