Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

www.infoabsolvent.cz

Centrum kariérového poradenství NÚV by Vás touto cestou chtělo informovat, že pro Vás, tak jako každý rok, připravilo aktuální vzdělávací nabídku všech středních škol, která je volně k dispozici na informačním portálu www.infoabsolvent.cz. Získáte zde např. aktuální informace o oborech vzdělání, přijímacích zkouškách i možnostech uplatnění po ukončení studia.

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Informace poradkyně pro volbu povolání k administraci přihlášek na SŠ 2021

Schůzka k přijímacímu řízení na SŠ dne 5.1.2021 odložena

Harmonogram přijímacího řízení

Harmonogram přijímacího řízení na SŠ ve školním roce 2019/2020

Sdělení Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, kterým se stanoví termíny konání jednotné přijímací zkoušky ve školním roce 2019/2020

Burza středních škol v Písku