Zdobení stromečku pro zvířátka

Při předvánočních přípravách v Křesťanské mateřské  školce jsme nezapomněli také na zvířátka. Jako každoročně jsme pro ně dojeli vyzdobit vánoční stromeček dobrotami. Autobus nás dovezl na Živec, kde nás mile překvapila sněhová nadílka, neboť dole pod píseckými horami nebylo ráno po sněhu ani památky. Došli jsme na vrchol Jarníku, kde jsme různými pamlsky vhodnými pro zvířátka vyzdobili dokonce dva stromečky.

Po Vánocích se dojedeme podívat, jak zvířátkům naše nadílka chutnala.

Více fotografií z akce na fotogalerii KMŠ:  http://krestanskams.rajce.idnes.cz/