Dnes je pátek, 18. září, svátek má Kryštof, gratulujeme!

ZIMNÍ ŠKOLA V PŘÍRODĚ „JAVORNÍK 2016″

V neděli 21.ledna odpoledne se sešly děti z 11.MŠ, aby vyrazily na školu v přírodě, na kterou se moc těšily. Cílem bylJavorník – penzion „Krásná vyhlídka“

V pondělí bylo jarní počasí, všichni vyrazili na Skřítkovník, kde děti plnily úkoly, cestou se zastavili u koziček. Odpoledne patřilo dětskému hřišti a v podvečer přišel pan spisovatel Hynek Klimek. Na přání vyprávěl dětem o vílách, čarodějnicích, vodnících, skřítcích a dalších pohádkových bytostech.

V úterý ráno lilo a vypadalo to, že snad ani nepřestane, od oběda začalo sněžit a odpoledne všichni vyrazili k „Indiánům“, kde si hráli na sněhu a postavili několik sněhuláků. Pak se muselo všechno sušit…

Další dny byla zimní pohádka. Ve středu se šlo na velkou procházku Měsíční kámen a odpoledne ke kapličce Sv.Antonína bobovat. Ve čtvrtek dopoledne naplánovaná další velká procházka a pak zase boby.

V pátek jsme všichni vydali na rozhlednu Javorník, kterou pro nás otevřeli. Po zdolání 197 schodů se všem naskytla úžasná vyhlídka do kraje. Pak si děti pohrály na sněhu a cestou sjížděly na lopatách na oběd. Tím pobyt na horách skončil. Veselé a spokojené děti jsme předali rodičům.

Za nás – byl to krásný týden, děti byly moc šikovné a moc jsme si to s nimi užili Smile.

Zdenka Staňková, 11.MŠ Písek – Hradiště

Reakce jedné maminky – sms:

Dobrý den, moc na vás myslím, protože tady sněží, tak doufám, že vám taky něco napadne. Moc si vážím toho, co pro dětiičky děláte. Děkuji.