Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Dnes je pátek, 18. září, svátek má Kryštof, gratulujeme!

ZIMNÍ ŠKOLA V PŘÍRODĚ „JAVORNÍK 2016″

V neděli 21.ledna odpoledne se sešly děti z 11.MŠ, aby vyrazily na školu v přírodě, na kterou se moc těšily. Cílem bylJavorník – penzion „Krásná vyhlídka“

V pondělí bylo jarní počasí, všichni vyrazili na Skřítkovník, kde děti plnily úkoly, cestou se zastavili u koziček. Odpoledne patřilo dětskému hřišti a v podvečer přišel pan spisovatel Hynek Klimek. Na přání vyprávěl dětem o vílách, čarodějnicích, vodnících, skřítcích a dalších pohádkových bytostech.

V úterý ráno lilo a vypadalo to, že snad ani nepřestane, od oběda začalo sněžit a odpoledne všichni vyrazili k „Indiánům“, kde si hráli na sněhu a postavili několik sněhuláků. Pak se muselo všechno sušit…

Další dny byla zimní pohádka. Ve středu se šlo na velkou procházku Měsíční kámen a odpoledne ke kapličce Sv.Antonína bobovat. Ve čtvrtek dopoledne naplánovaná další velká procházka a pak zase boby.

V pátek jsme všichni vydali na rozhlednu Javorník, kterou pro nás otevřeli. Po zdolání 197 schodů se všem naskytla úžasná vyhlídka do kraje. Pak si děti pohrály na sněhu a cestou sjížděly na lopatách na oběd. Tím pobyt na horách skončil. Veselé a spokojené děti jsme předali rodičům.

Za nás – byl to krásný týden, děti byly moc šikovné a moc jsme si to s nimi užili Smile.

Zdenka Staňková, 11.MŠ Písek – Hradiště

 

Reakce jedné maminky – sms:

Dobrý den, moc na vás myslím, protože tady sněží, tak doufám, že vám taky něco napadne. Moc si vážím toho, co pro dětiičky děláte. Děkuji.

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Vyzvedávání OBĚDU v době absence dítěte

Našla se KOČIČKA

Upřesnění k povinným rouškám ve škole od 10.9.2020

Do školy od zítra s rouškou!

Plán akcí 11.MŠ na září 2020

Informace pro rodiče k provozu 11. MŠ vzhledem ke Covid-19